Bereket’e 75 bin lira marka bedeli!

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yeni sigorta şirketinin ismi Bereket Sigorta olurken, bu isim hakkı için Halk Bankası'na 75 bin lira marka bedeli ödendiği ortaya çıktı.

Bereket’e 75 bin lira marka bedeli!
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Tarım Kredi Kooperatifleri'nin yeni sigorta şirketinin ismi belli olurken, isim hakkı için Halk Bankası'na 75 bin lira marka bedeli ödendiği ortaya çıktı. Henüz kamuoyuna açıklanmasa da Tarım Kredi Kooperatifleri tarafından satın alınan Asya Emeklilik ve Işık Sigorta'nın yeni ismi 'Bereket Sigorta' oldu.

HALK BANKASI'NDAN ALINDI

Bereket Sigorta'nın unvan hakkı daha önce Halk Bankası tarafından satın alındığı için Tarım Kredi Kooperatifleri, bu isim hakkını Halk Bankası'ndan almak zorunda kaldı.

16 Ocak'ta söz konusu bankaya yazılan yazı ile banka adına tescilli olan markanın Merkez Birliği'ne devri talep edildi. Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketi ile yapılan görüşmeler sonucunda 'Bereket' markasının 75 bin lira artı BSMV ile Merkez Birliği'ne devri konusunda anlaşıldı.

Bu anlaşmanın sonucunda Tarım Kredi Kooperatifleri, 'Bereket' markasının satış bedeli olarak Türkiye Halk Bankası Anonim Şirketine 78 bin 750 lira ödedi.

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Madem bir marka satın alacaktınız. Neden isim yarışması düzenleyerek 800 bin TL Gazete ilan bedeli ödediniz?

sigorta isim yarışması
sigorta isim yarışması - 4 yıl Önce

yarışmayı kazananların haklarını ihlal etmeyin daha işin başında yan yollara sapmayın güven kaybedersiniz

Matruska oyunu gibi
Matruska oyunu gibi - 4 yıl Önce

Yarisma icin tum uyelere nesaj da atilmisti. O mesaj maliyeti ne kadar?

- 4 yıl Önce

Babanızın parasını harcıyorlar sanki yazık mesajlar gazete ilanları isim yarışması hepsi göstermelik.1979 yılından beri kurumu tanıyan biriyim işler hep aynı gidiyor havaya göre oynanıyor değişen yok.Yazık sigorta istemiyoruz hizmet istiyoruz Gübre yine piyasadan 10 15 kuruş pahalı madem isim hakkı satın alıyorsunuz yarışma niye açıyorsunuz .Tutarsızlık bizim hakımızı verin ristrunları dağıtın yıllardır verilmiyor ALLAH HAKKIMIZI SİZDEN ALSIN

- 4 yıl Önce


ARABIN PARASI COK OLUNCA ELINE YUZUNE SUVARMIS ELINIZDEKI GUZELIM SIGORTALARINIZA SAHIP CIKSAYDINIZ ENAYI CIFCI OLUNCA ESEHIN SIRTINA SEMER VURURLAR KIMIN PARASI CIFCININ ALIN TERI PARASI KURUMUN KIYMETINI BILIN SAVURGANLIK YAPMAYIN

banner151

banner251