B.O.M Gübre ile ilgili iddialara mahkemeden erişim engeli!

B.O.M Gübre ile ilgili iddialara mahkemeden erişim engeli. GÜBRETAŞ, B.O.M Gübre ile ilgili Milli Gazete'den Sadettin İnan tarafından gündeme getirilen iddialara ilişkin erişimin engellenmesi için mahkemeye başvurdu. GÜBRETAŞ'ın başvurusunu kabul eden İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği söz konusu yazının içeriğine erişim engeli kararı verdi.

banner255
B.O.M Gübre ile ilgili iddialara mahkemeden erişim engeli!
banner200

İstanbul 8. Sulh Ceza Hakimliği kararında; 'bu işin arkasında Külliye var iddialarının' herhangi bir belge ve bilgiye dayanmadan yapıldığı için talep edeninin kişilik haklarını ihlal ettiğini gerekçe gösterdi.

GÜBRETAŞ'ın B.O.M Gübre ile ilgili gündeme gelen iddialara ilişkin bir açıklama yapmadan söz konusu yazının içeriği ile ilgili erişimin engellenmesi için mahkemeye başvurması dikkat çekti.

İSTANBUL 8. SULH CEZA HAKİMLİĞİNİN KARARI İÇİN TIKLAYIN


TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Laf ucar evrak kayda girer
Laf ucar evrak kayda girer - 3 yıl Önce

Sadettin bey ; haberi aciklamak yerine kaldirtarak kayda sokmus oluyorlar. Aslina bakarsaniz iyi oluyor. Ilerde hesabi daha rahat sorulur. Keser doner sap doner gun gelir hesap doner.

Personel
Personel - 3 yıl Önce

Burada yazan tüm arkadaşlara (eş dost hısım akraba yama hariç) bu Side yapılan bu tip haberlerin ne derece doğru olduğunu ispat eden için önemli bir ip ucu;
Tkk genel müdürü Ayhan f.celik adamı. Gubretas genel müdürü İbrahim yumaklı m.koc un adamı. Bu gubrenin Pazarlamasindan sorumlu genel müdür yardımcısı Bedrettin Yıldırım ve f çelik in Bursa'dan adamı. Bölge müdürlerini saymıyorum bile. Kısacası beyler kurumları Artvin Erzurum konsorsiyum u yönetiyor. Bakanımız ve reisimiz biliyor. Azıcık sabır....

Gubretas
Gubretas - 3 yıl Önce

Ve siz (eş dost hısım akraba yalaka makam fareleri) bu siteyi yalancılık la suçlayanlar.... Sizide biliyoruz....

gubre
gubre - 3 yıl Önce

iftira diyen arkadaşlar eğer dediğiniz doğruysa neden gubretas yada Tarım kredi açıklama yapmazda size yazdirirlar yalan iftira diye .söyleyin bakayım genel müdür kamuoyu karşısına geçip ben bolge müdürlerini aramadım allah için diye biliyorum çok dindarsinizya yada gubretas genel müdürü yardımcısı allah için bu gübre bu fiyatı eder hatta biz ucuza aldık diye bilirlermi ben size birşey söyleyeyim sizler muslumanmisiniz bilmiyorum eğer Müslümanseniz olan birşey için bukadar hadis ve ayeti kullanamazsıniz değilseniz birşey diyemem allah ıslah etsin ayrıca gariban bir çiftçiye bukadar kazık ne yahudiler ne putperestler atar.

kontrol etmesi kolay
kontrol etmesi kolay - 3 yıl Önce

saibe, kim satınalmaya onay veriyorsa, ona bakıp kimin adamı bakmakla anlasılır. satınalma satış bunları farklı kanaldan atayarak burokratın is cevirebilmesinin önüne gececeksin, izin vermeyeceksin.

- 3 yıl Önce

Kooperatifler talep ediyorlar daha talepten sonra gelwcek mal ne iftirası haber doğru erken attılar hberi cayır cayır koopçuler talep yaxıyorlar boom.gğbrwsini tlp etmiyeni tehdit ediyorlar

YAZIKLAR OLSUN !
YAZIKLAR OLSUN ! - 3 yıl Önce

TEKRAR YAZIYORUM MADEM ADALET YOK : Ben 15 temmuzda yaşlı babamla köprüye Ayhan KARAYAMA gibi adamları kurtarmak zenginleşmesini izlemek içinmi gittim HAYIR ! ben çok rahatsızım kardeşim bu adamın koltukta durdugu her saniyeden sorumlusunuz 3 milyon euro nerede sorulsun 110 milyonluk ihale sorulsun cifçinin avuçlarında kan var emek var Yeter artık yokmu duyan sesimizi ne değerli adammış tutuyorsunuz hala YAZİKLAR OLSUN

Hadîs-i şerif,
Hadîs-i şerif, - 3 yıl Önce

Devlet malından bir hırka bile çalan ölse bile sehit sayilmaz !


banner151

banner251