" />

Yeni Tarım Bakanından ilk açıklama!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı olan Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, bakanlığın kendisi için sürpriz olduğunu belirterek, “Önemli olan Bakan olmak değil Bakanlığın yükünün altından kalkabilmek ve başarılı olmak" dedi.

Yeni Tarım Bakanından ilk açıklama!
banner200
banner217

Bakanlık görevini TBMM'deki odasında televizyondan öğrendiğini ifade eden Fakıbaba, gazetecilere yaptığı ilk açıklamada şunları kaydetti:

"Ülkemiz vatanımıza şehirlerimize hayırlı olsun. Odadaydım. Sürpriz oldu. Arkadaşlar vardı Urfa'dan başka şehirlerden gelen. Televizyon seyrediyordum. Hiç beklemiyordum. Sürpriz oldu. Önemli olan bakan olmak değil bakanlığın yükünün altından kalkabilmek ve başarılı olmak. Onun hakkını verebilmek. Ekip olarak arkadaşlarımla beraber muhakkak çok çalışacağım."

TARIMDAN HABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
Müsteşar
Müsteşar - 3 yıl Önce

Sayın Bakanım Müsteşar olarak Kasım PİRAL ı atayın o zaman Bakanlığın hakkını tam olarak verebilirsiniz.

Yeni bakanimiza hayirli olsun
Yeni bakanimiza hayirli olsun - 3 yıl Önce

UMARIZ ILK IS TARIM KREDILERI KAPATMAK OLUR

Mutlu
Mutlu - 3 yıl Önce

Sayın bakanım ilk önce TMO ile tarim kredi araştırın çok tepki var milletin hakkını yemesinler çok kul hakkı var bu kurumları peşkeş çekmesinler çiftçinin yanında olsunlar her zaman ALLAH yar ve yardımcınız olsun yeni görevinizde ALLAH uyandırmasıñ

Tmo
Tmo - 3 yıl Önce

Tmo daki saltanatı bitirin Allah rızası için.İlk önce ahbaplari sayesinde makam verilen iş bilmeyen yiyicileri temizlersiniz insallah.

Kıskaca dikkat
Kıskaca dikkat - 3 yıl Önce

Sayın bakanım. Yeni göreviniz hayırlı olsun. Maalesef Faruk çelik bakanlığımızı tanımadan önyargı ile tecrübeli kadroları biçti. Ne kadar iş bilmez, bakanlığı tanımaz kişi varsa kilit noktalara atadı. Sonuç tam bir facia. Bakanlık çökme noktasına geldi. Siz aynı hataları yapmayın. Ekibinizi oluştururken liyakat ve tecrübeye önem verin. Faruk Çelik i kıskaca alıp yanlış yönlendiren Nevzat Birişik ve çetesini bir an önce bakanlıktan uzaklaştırın. Allah yardımcınız olsun.

baba
baba - 3 yıl Önce

baba fakibaba sen altından kalkarsın Allah yar ve yardımcın olsun

Anca Gidersin
Anca Gidersin - 3 yıl Önce

Yıldız TİLBE den bir şarkı hediye etmek istiyorum. Yürü anca gidersin

Sakın
Sakın - 3 yıl Önce

Siz de Faruk efendi gibi teşkilat mensuplarını bi kenara bırakıp tüccarla esnafla birlik/oda başkanlarıyla, doktorla, imamla tarımı kurtarmaya konuşmaya koyulursanız işe diğerleri gibi hüsrana uğrarsınız, kimse demedi demeyin.


banner151

banner251