Toç Bir-Sen Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i ziyaret etti

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Hüseyin Öztürk ile Genel Başkan Yardımcıları Fatih Doğan, Fikret Akdeniz, Zekeriya Yazıcı ve Harun Sarıdoğan; Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Toç Bir-Sen Bakan Yardımcısı Fatih Metin'i ziyaret etti
banner200

Ziyarette Genel Başkan Öztürk; Bakan Yardımcısı Metin’i tebrik ederek yeni görevlerinde başarılar diledi. Öztürk ayrıca geçtiğimiz günde gerçekleştirilen Toç Bir-Sen İstanbul Buluşmasına katılımlarından dolayı da Metin’e yönetim kurulu adına teşekkürlerini sundu.

Görüşmede Bakan Yardımcısı Metin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Öztürk ve heyete teşekkürlerini iletti. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede gündeme ve çalışma hayatına ilişkin konular da görüşülerek fikir alış verişinde bulunuldu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Reis Çok Yalnz
Reis Çok Yalnz - 2 yıl Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar. Bakanlık bürokratlarının ve sözde sendikanın personele bir gram faydası yok. Birgün bu saltanat bitecek. Kibrinizde boğulacaksınız inşAllah.

Cemaatci müdürleri kim aklıyor koruyor?
Cemaatci müdürleri kim aklıyor koruyor? - 2 yıl Önce

Cemaatcilere referans olan ve hala bunların koltukta kalması için kim çaba sarfediyorsa Allah onların belasını vetsin.

nedim güler
nedim güler - 2 yıl Önce

toç birsen başkanı derhal değişmeli.

Olur böyle
Olur böyle - 2 yıl Önce

Sadece cemaatci diye bakmamak lazım. Arada birsürü takiyyeci var. Ankara daki birçok kurum çökmüş acilen bürokrat ları gözden geçirmek gerek.

banner151

banner251