TKDK Başkanı Nazlı da Görevden Alınacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda görevden almaların önümüzdeki günlerde de devam edileceği belirtiliyor.

banner255
TKDK Başkanı Nazlı da Görevden Alınacak
banner200

Buna göre, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Ali Recep Nazlı'nın da görevden alınacağı kaydediliyor. Eylül 2014'den buyana görevini yürüten Nazlı'nın görevden alma yazısının yazıldığı ve kararın Resmi Gazete'de yayımlanmasının beklendiği ifade ediliyor. Nazlı'nın yerine getirilecek ismin de belli olduğu konuşuluyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık
Yazık - 5 yıl Önce

Yorumlara bakın, Tigem genel müdürü ne zaman alınacakmış!! Günaydın kardeş. O iş bitti ama Halis beyin en verimli zamanıydı yazık etiler.
Biri diyorki TKDK da 20-30 yıldır parazitlenmiş kişiler temizlenmeli eh işkembeden sık, güzelim TKDK 8 yıldır kurulmuş yaş ortalaması bile 30 u bulmaz.
Recep NAZLI bu Kurumu marka yapan ekibin lideridir, fon yakmayan İPA nın tek bileşenidir. Recep beyi harcamak kolay değil velevki harcandı, unutmayalım dünya bile altı günde yaratıldı. O gençtir Allah uzun ömür versin giderse dahi dönüşü sarsıcı olur sebep olanlar kaçacak delik arayacaklar.

destek personelinin umudu
destek personelinin umudu - 5 yıl Önce

Baskanimiz doneminde destek personeli umutlandi . Baskanimiz gitsin istemiyoruz.gercekten cok olumlu isler yapti yapacakdi. Boyle bir ihtimal bile dusunmek istemiyorum. Su anda taseron personel maasi destekle esitlenmis gibi.destekle uzman maasi arasi 2.5 kat. Kamuda hicbir iki unvan arasi boyle ucuk degildi. Bunu baskanimiz cozecek ins.

gürevde almalar
gürevde almalar - 5 yıl Önce

mhp gelseydi bile bu kadar acele etmezdi nazlı başkanım senin ünü acıktır dürüst bir adamsın bakanlık bile sana yakışır ve yapabilirsin saygılarmla diyarbakırlı

- 5 yıl Önce

Ahmet ANTALYALI abimize hayirli olsun , cok sukur kurumumuz harika,ileri goruslu,vizyon sahibi,nitelikli bir baskanla tanisti.

Hakkımızda hayırlısı olsun
Hakkımızda hayırlısı olsun - 5 yıl Önce

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı; cemaatçilerin ve güneydoğuluların hakimiyetinde hatta onların çiftliği haline gelmiş bir bakanlık iken, ayrımcılık, baskı zulüm tavan yapmışken Faruk Çelik Bakanım bir güneş gibi doğdu. Sıkıntılar çok fazla ve çözümüde elbette süre alacak ama bizim tahammülümüz kalmadı artık. Bakanlığın hangi zihniyetle yönetildiğini bilmeyen kaldımı?

yeter
yeter - 5 yıl Önce

bırakın bu haberleri kim geliyor kim gidiyor yok o geldi yok bu gitti biz perişan olmuşuz 8 aydır eşimizden ayrıyız tayinler kapalı boş yere bakan bize bunu yapıyor sizde burda boş boş kulis yapıyorsunuz türkiye tarihinde olmayan bu dönem oldu bakan yanlış yapıyor böyle görevden alma olmaz. bakan bey tarım bakanlığındaki herkezi memur dahil hırsız parelelci terörist olarak mı görüyor

Başkanımızdan elinizi çekin
Başkanımızdan elinizi çekin - 5 yıl Önce

Yeter artık böyle asparagas haber yapmayın daha öncede görevden alınacağı ile haber yapmıştınız. Biz Destek personelleri olarak yükselme ve maaş iyileştirmesi istiyoruz. Yardımcı personelle maaşımız nerdeyse birebir oldu. Uzmanla maaş farkımız iki katından fazla. Yeter Artık... Bunu da tek çözecek güç başkanımızdır. Yetkili sendikacı beyefendiler 7 yıldır karnını kaşımaktan başka iş yapmıyor.

Antalyali
Antalyali - 5 yıl Önce

Ahmet Antalyalı abimize hayırlı olsun diyelim. Resmi Gazeteyi bekleyin.


banner151

banner251