Tarımda görevden alınan bürokratların kararnamesi yayımlandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görevden alınan TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan ile Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz'un bugün kararnameleri yayımlandı.

Tarımda görevden alınan bürokratların kararnamesi yayımlandı
banner200
banner217

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görevden alınan TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan ile Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanı Münir Uğuz'un bugün kararnameleri yayımlandı. Görevden alınan Taşan ve Uğuz, Bakanlık Özel Kaleme görevlendirilmişlerdi. Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararnamesine göre Taşan ve Uğuz, Bakanlık Müşavirliğine atandı.


TİGEM'e Kaymakam Genel Müdür


TARIMDANHABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Degisim
Degisim - 3 yıl Önce

Tageme ne zaman sira gelecek,pes onu almayanlara

ALLAH’DAN KORKAN
ALLAH’DAN KORKAN - 3 yıl Önce

Cumhurbaşkanımız Konuşmalarında “… Zira tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemedik ve yedirmeyeceğiz, ” sözünüzün çok önemli olduğuna inanmaktayım. Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanımızda; “ Benim bir rüyam var ve bu rüyayı hep beraber başaracağız: ” demiş. İl Gıda Tarım Ve Hayvancılık Müdürlüğüne İL MÜDÜRÜ olarak dürüst, adil, haksızlığa göz yummayan, vicdanlı ve Allah’dan korkan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını koruyacak kamu görevlisinin acilen İL MÜDÜRÜ olarak atama yapılmasını bekliyoruz.

Acil gerekli
Acil gerekli - 3 yıl Önce

Sayın Bakanım,
Artık TAGEM 'e sıra gelsin. Yoksa ortada TAGEM kalmayacak. Bir zamanlar bakanlığımızın en güzide birimi olan TAGEM de artık iş yapılamıyor. Personel nereye geçebilirim telaşı içinde. Bu değişimin sırası muhakkak TAGE e gelmeli. Acil!!!!

sloganik bürokratlar
sloganik bürokratlar - 3 yıl Önce

"Allahtan Korkan" başlıklı yorumcuya:2006-1016 yılları arasındaki bürokrat ve ekibe ihtiyaç var.Sisteme uygun güçten korkan, sloganik,kamufle olmuş lakin Allahtan korkmayacak kadar cesur muhteremler...

Dürüst Bürokrat İhtiyacı
Dürüst Bürokrat İhtiyacı - 3 yıl Önce

Bakanlığın neye ihtiyaç olduğu belli..

banner151

banner251