Tarıma 10 bin personel için somut adım

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Bakanlığa uzun bir süredir alınması beklenen 10 bin personelle ilgili somut bir adım attı. Tarım Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, gıda ve ziraat mühendisi ile veteriner alacaklarını belirterek konuyu bizzat takip edeceğini kaydetti.

banner247
Tarıma 10 bin personel için somut adım
banner200
banner217

'Tarıma Değer Katanlar' yarışması ödül töreninde konuşan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ziraat mühendisi, veteriner hekim, gıda mühendisleri istihdamı için şubat ayında 10 bin 551 kişinin bakanlık ailesine katılmasına yönelik, ilgili kuruluşlara gerekli yazıyı yazdıklarını belirterek, “Bir kez daha yazı gönderdik, konuyu takip edeceğiz” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
ATANANLAR TEKRAR TERCIH VERMML
ATANANLAR TEKRAR TERCIH VERMML - 2 yıl Önce

DSI, TARIM KERDO KOOPERATİFI VE DGIER KAMU KURUMLARINA ATANAN ARKADAŞLAR TEKRAR TEECIH YAPMAMASI LAZIM BU SEKILDE HEM KENDI KURUMLARINA YAZIK.EDERLER HEMDE BU KADAR SÜRE BEKLEYEN ARKADAŞLARINI MAĞDUR EDERLER.ACILEN BU KONU GORUSULMELI BAKANA ILETILMELI.TKK ÇALIŞANLAR DA HAL.YEMEMELI ZATEN KADROLU GIBI BIR.STATUDELER DAHA NE ISITIYORLAR ACABA ????

günler
günler - 2 yıl Önce

bencede takip edin sayın bakanım ama sadece alırken değil aldıktan sonrada takip edin. mesela etlik araştırma enstitüsünü takip edin burda çalışanların bir kısmı okumaya gidiyormuş sabah kart basıp, akşam çıkışta kart basıp gidiyorlarmış. böyle bir mesai varsa biz niye kendimizi parçalıyoruz. böyle adamları atın devletten buna müsade edenide atın. ihtiyaç sahipleri devlette çalışsın.

banner248
banner151