Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: ‘Bana alışacaksınız!’

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat'a çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Pakdemirli, kendisinin iş dünyasından gelmesinden dolayı Bakanlıktaki çalışma arkadaşları ile görüşlerini ve tarımsal destekler konusunda başlattıkları önemli bir çalışma hakkında bilgi verdi.

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli: ‘Bana alışacaksınız!’
banner200

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sabah Gazetesi yazarı Yavuz Donat'a çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Bakanlıktaki bürokratların kendisine ayak uydurup uyduramadıklarına dair bir soruya Pakdemirli, “Bürokrat arkadaşlara ilk söylediğim şu oldu; Bana ayak uyduracaksınız" dedi.

BUNUN ARAŞTIRMASI YOK...

Diğer yandan tarımsal destekler konusunda da önemli bir soruna dikkat çeken Pakdemirli, “Devlet olarak çok ciddi tarımsal destek veriyoruz. İyi de bu teşviklerden hangi sonucu alıyoruz? Vatandaş memnun mu? Bunun araştırması yok. Hemen başlattım" diye konuştu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, twitter hesabından 'Baba dostumuz' diye tabir ettiği Sabah Gazetesi Yazarı Yavuz Donat'ın bugün kendisiyle ilgili kaleme aldığı yazının linkini paylaştı.

Sabah gazetesi yazarı Yavuz Donat'ın 'Tıpkı babası' başlıklı yazının tamamını okumak için tıklayın…

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 16:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
İNŞALLAH
İNŞALLAH - 3 yıl Önce

Bekir Pakdemirli bir cümle içinde "2 doğruyu birden" söyledi:
- Bürokraside "Atalete" rağmen, "Eğitimli bir işgücü" var.
"Atalet... İpe un sermek...
Bugün git yarın gel" bir Türkiye gerçeği.
Ama... "Eğitimli işgücü" de bir başka Türkiye gerçeği.
Pakdemirli:
- Bu işgücünün enerjiye, sinerjiye çevrilmesi lazım.
"İnşallah" dedik:
- İnşallah başarırsınız.

- 3 yıl Önce

Yattığı yerden mazot ve gübre parası alan çks sahiplerine hangi ürünü sattın diye sorun yeter nasıl üretmeyeni desteklediğinizi anlayacaksınız.

- 3 yıl Önce

Sayın Bakanımz iyi niyetle yola çıktı.Sn E.FAKIBABA da çok çalışkandı sabah 6 da işbaşı yapıyordu. Sonuç?Çünkü torpille gelen eski daire bşk genel Müdürler İl Müdürleri çoğu yerinde.Aynı simalar arada dolaşıyor Bakanlar değişiyor o efendiler hep aynı.Eski hamam eski tas...Gariban bir odacı basit bir tayin çıkartamıyorken.Bazı efendiler makamdan makama koşuyorlar...REVAMI EY ADALET

Yemcilere ne zaman dur diyecek
Yemcilere ne zaman dur diyecek - 3 yıl Önce

El insaf sanki turampın yaverleri gibi çalışıyorlar
Bunlarla bir ilgilenin bekir bey. Yoksa hesabınıza sicil olarak biz işleriz bunlarla ilgilenin

bayramda kõye gittim sular yok
bayramda kõye gittim sular yok - 3 yıl Önce

ormanları kesmişler bizler Birdal kesmedi yıllarca şimdi kõylerde devlet kesiye diye kimse bir şey diyemiyor onu yetiştirme payı yokmu köylüye yazik

banner151

banner251