Tarım Orman’da çakışan birimlerdeki yöneticiler görevden alınıyor!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Orman ve Su İşleri Bakanlığının birleştirilmesinden dolayı, her iki bakanlıkta çakışan birimlerdeki yöneticiler görevlerinden alınıyor.

Tarım Orman’da çakışan birimlerdeki yöneticiler görevden alınıyor!
banner200

İki bakanlığın birleştirilmesinden dolayı Tarım ve Orman Bakanlığında çakışan birimlerdeki yöneticiler görevlerinden alınıyor. İlk planda Destek Hizmetleri Daire Başkan vekili Habib Arslan ile Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Esin Nacar görevlerinden alındı. Habip Arslan ve Esin Nacar yaklaşık 6 ay önce mevcut görevlerine getirilmişti.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Liyakat.
Liyakat. - 3 yıl Önce

Madem yeni Bakanımız özel sektörden geldi, Dev ve başarılı firmalarda olduğu gibi, Profesyonel ve liyakata dayalı insan kaynakları birimi kurulsun. Görevler için özel sektörde olduğu gibi müracaatları kabul edin ve ayrıntılı değerlendirmeye alın. Ahbap çavuş ilişkileriyle hak etmeden makam sahibi olanların gözünün yaşına bakmadan geldikleri yere gönderin özellikle son 3-4 yılda tarımı bilmeyen, bedavadan makam sahibi olan gereksiz dışardan devşirme tipleri geldikleri yerlere değerlendirmek üzere geri gönderin. Bakanlığın içinde ne cevherler bulabilirsiniz eğer isterseniz, istemez iseniz bu köhne düzen devam eder ve gelen gideni aratır.

torpil
torpil - 3 yıl Önce

Torpille gelen urfalı kekolar evlerine dönecek anlaşılan.

gelsin
gelsin - 3 yıl Önce

öncelikle yeni bakanımıza hayırlı olsun. kurumların çoğunda vekaleten yöneticilik yapan ve eline yüzüne bulaştıran tipler var. işin iyice suyu çıktı alın bu adamları birdaha kimsenin görmeyeceği yerlere verin. yeter artık ne yönetimsel ne insani ne vicdani hiçbir değeri tanımıyorlar.

GKGM
GKGM - 3 yıl Önce

Gıda ve Kontrol Genel Müdürü ve ekibinin değişmesi gerek diye düşünüyorum.Yeni Türkiyede eski kafalı memurların,bürokrasi sevdalısı ekibin bir an evvel alınması gerekmektedir.

- 3 yıl Önce

Gıda ve Kontrol Genel Müdürü ve ekibi mutlaka gitmeli Mehmet BEYKAYA en başta gitmeli

banner151

banner251