Tarım Bakanlığından KHK ile yeni ihraç!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 8 kişi daha ihraç edildi. Resmi Gazete'de bugün iki yeni KHK daha yayımlandı. Yayımlanan KHK ile çeşitli kurumlarda görev yapan 2 bin 766 personel kamudan ihraç edildi. KHK kapsamında 115 kişi de eski görevlerine iade edildi.

Tarım Bakanlığından KHK ile yeni ihraç!
banner200
banner217

Yayımlanan KHK'ya göre Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'ndan 5, Tütün ve Alkol Piyasası Düzenleme Kurumu'ndan 1 ve TİGEM'den 2 kişi olmak üzere toplam 8 kişi ihraç edildi. 1 kişi ise eski görevine iade edildi.

GÖREVDEN İHRAÇ EDİLENLERİN LİSTESİ


GÖREVE İADE EDİLENLERİN LİSTESİ


TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kul hakkı 2
Kul hakkı 2 - 3 yıl Önce

'Kul Hakkı' başlıklı yoruma örgütlü bir beğenmeme kampanyası açılmış tahmin edilebileceği gibi. Demek ki taş doğru yere atılmış. Beğenmedim diyenler neyini beğenmediniz, doğrular bu kadar zorunuza mı gitti. Hadi neyi beğenmediniz bir yazında okuyalım, yazabilecek bir şeyiniz varsa?

kul hakkı 3
kul hakkı 3 - 3 yıl Önce

Lafa söze gerek kalmadı. Tuğrul Sayın'ın beğenmedim oylamasındaki bu organizasyonu bile onun nasıl bir yapının içinde olduğunu gösterdi. Tebrik ederim seni koçum sen varken kimse tarım müşaviri de olamaz, onca adam içinde bir tek sen dönersin. Yürü be Tuğrul kim tutar seni.:)

kul hakkı
kul hakkı - 3 yıl Önce

Bu Tuğrul Sayın, 2106 Mayıs ayında yapılan Yurt Dışı Tarım Müşaviri sınavını kazanmış gibi yapılarak ABD'ye görevlendirilme hakkı elde etmişti arkadaşı Ali Recep efendinin katkılarıyla ve meçhul referansıyla??. 2-3 ay sonrada memuriyetten atılmıştı. bu adam için Sınavda onca insanın hakkı yenmişti. Onurlu ve namuslu sınav jüri üyeleri bu sınavın kamera görüntülerini ve tutanaklarını açıklayabilirler mi bir gram erkeklerse? Bu adam hangi vasfıyla, bilgi ve donanımıyla bu sınavı kazanmış ve diğerleri hak ettikleri halde nasıl elenmişler bir görelim. Yüzleşelim, yüz varsa. Adama her taraftan referans yağıyor nasıl bir bağlantıysa bu? Geri dönmüş.. hayırlı olsun. Ne olacak bu memleketin hali böyle, yazıklar olsun kul hakkı yiyenlere.

- 3 yıl Önce

Yorumları okuyunca şu izlenimi edindim. Gida Tarim ve hayvancılık bakanliginda müdürlere ve torpil li olanlara dokunulmuyor. Kim koruyor bu kişileri?

TKDK
TKDK - 3 yıl Önce

Sadece bu duruma, tüm yorumlara katılarak diyorum ki; İSYAN EDİYORUM. gözümüze soka soka insanların aklı ile resmen dalga geçiliyor. Bırakın ülkede FETÖ mücadelesi, resme, romana, kartpostala hikayeye dönüştü. Yarin milleti sandıkta görün siz. Bu bakanlıkta brokratik koltuk sahiplerinin kaçı ihraç oldu. Yazık 1200 kişiye yakın kişi gazi 200 kadarı şehit oldu kemiklerini sizlatmayin artık. Şu brokratlara dokunun artık yeter bu kadar dalga geçmek, denizi dahi geçti bu kayirmalar. Reis ne zaman el atacak, bu adam tutmayı bu bakanlıkta görecek. Böyle ülke yönetmek, böyle kayirmacilik güvensizlik getirir. Resmen hükümeti devirmeye çalışıyor bu bakanlık aldığı kararlar ve uygulamalar ile. Tek merkezden ihraclar en baştan yonetilmeli idi......

Değirmende su dövmeye devam
Değirmende su dövmeye devam - 3 yıl Önce

Bu bakanlıkta hiç idareci pozisyonunda kimse yok mu atılacak? Devletimize bütün zararı mühendis, veteriner sağlık teknisyeni ve işçiler mi yapmış? Saadete gelmek lazım. Değirmende su dövmeye devam... Diğer Bakanlıklara bakınca hayretler içinde kalmamak elde değil. Adamlar gözünün yaşına bakmıyor. Makamı ne olursa olsun Devlete zararı olan kişileri bir çırpıda kapının önüne koyuyor. Bu bakanlıkta ne zaman gerçek uygulama yapılacak herkes merak ediyor....

Günler
Günler - 3 yıl Önce

Bizim bakanlık en temiz bakanlık. Atılanlar içinde yuzdelige bakarsak en az bizim bakanlıkta, hele yöneticiler onlarla iftihar ediyorum ne vatansever ne güzel insanlar, bakanlik değil sanki, alis harikalar diyarı. İşte gurur tablosu. Hayırlı günler

Pirincin içindeki beyaz taşlar
Pirincin içindeki beyaz taşlar - 3 yıl Önce

Personeli zaman gazetesine abone yapan, abone olmayana baskı yapan, çalışanları toplantılara götüren, para toplayan müdürler nerede? Traktör şoförünü, işçiyi ihraç etmekle tarım bakanlığı yada bir başka bakanlık fetöden temizlenmez. Koltuklarında keyif süren müdürleri sendikacıları görmek çokmu zor? Bu koltuklar ne kadar büyükmüş ki fettulacılar görülemiyor.(alıntı) Bu yorumun altına imzamı atıyorum.


banner151

banner251