Tarım Bakanlığında müsteşar değişti

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Müsteşar değişti. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı görevden alınarak yerine Müsteşar Yardımcısı olan Mehmet Hadi Tunç getirildi. Hadi Tunç, 2013 yılında Mehdi Eker'in Bakanlığı döneminde Müsteşar Yardımcılığına getirilmişti.

Tarım Bakanlığında müsteşar değişti
banner200
banner217

Mehmet Hadi Tunç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarlığına vekaleten getirilirken, kararnamesinin de önümüzdeki günlerde Resmi Gazete'de yayımlanması bekleniyor.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah’ıma şükürler olsun...
Allah’ıma şükürler olsun... - 3 yıl Önce

Allahım sana şükürler olsun. Bakanımdan Allah razı olsun. Darısı TKDK Başkanı, tarımdan gelmeyen ve anlamayan Genel Koordinatörler ve vasıfsız bazı iş bilmez Koordinatörlerin başına... Onlarda giderse adağımı kesecem ve bir daha ülkemde iyi şeyler olmayacak umutsuzluğuna kapılmayacam.

İşte bu
İşte bu - 3 yıl Önce

Demek ki neymiş hala bakanlıktan umutlu olabilriz.

çekilsin halay
çekilsin halay - 3 yıl Önce

Net bilgi en kısa süre tkdk başkanı ve tkk değişiyor

Tkk
Tkk - 3 yıl Önce

Tkk genel müdürününde biran önce deyişmesi gerekiyor taminim onada sıragelecek????

HAK VE HUKUKTAN YANA
HAK VE HUKUKTAN YANA - 3 yıl Önce

Mühendis, Şube Müdürü, İl Müdür Yardımcısı, İl Müdürü, İl Müdürü V. Müşavir … gibi devam edenlerin web sitesi bilgilerden anlaşıldığı üzere, teknik ya da sağlık hizmetleri sınıfında aynı tarihlerde hem çalışmış hem de okula gitmiş gibi gösterilerek, ayrıca devletten de bu süre içinde maaş alınarak haksız bir şekilde fakülte diploması alındıkları anlaşılmaktadır. Açıköğretim ya da ikili/gece öğretimi olmadan gündüz mesai saatleri içerisinde hem çalışıp hem okunması, söz konusu iller arasından her ikisini de birlikte yapmaları olağan hayatta da, mevzuat açısından da mümkün değildir. Yüksek maaş alarak kamu zararı devam etmektedir Bu şekilde diploma alarak üst idari makamlara gelinmesi ile bunların hak ve hukuktan yana, nasıl dürüst olabilir?

Oh beee
Oh beee - 3 yıl Önce

Oh bee, çok şükür. Şimdi çalışma barışını sağlama vakti. Liyakat ve hakkaniyet dahilinde muamele zamanı. Ve tabi ki biz sınavla atanmış ilçe müdürlerine sahip çıkma vakti inşallah. Hadi hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 3 yıl Önce

Değerli Müsteşarıma yeni görevinde başarılar dilerim. Artık takım çalışmasının başlaması gerekiyor. etraftaki çok konuşan, bilgiçlik taslayan ve her devrin bukalemunu, politika üretmeyen çenebaz genel müdür/Müdürlerinin hak ettikleri yerlere gönderilmesi gerekmektedir. Bunlar her zaman ayak bağlarıdır. Allah yolunuzu açık etsin..

- 3 yıl Önce

Tüm kadronun değişmesi dilegiyle,teşekkürler sayın Bakanım.Allah yardımcınız olsun.


banner151

banner251