Tarım Bakanlığı Yenileniyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda yeri değişmeyen neredeyse kalmayacak. Bakanlıkta geçtiğimiz hafta yaşanan görevden almaların ardından hareketlilik zirve yapmış durumda.

Tarım Bakanlığı Yenileniyor
banner282

ÖZEL HABER

Tarım Bakanlığı'nda büyük sürprizlere hazırlıklı olun. Önümüzdeki günlerde vekaleten atanan isimler başta olmak üzere, ilk planda dokunulmayan genel müdürlükler ve ilgili kuruluşlarda ciddi değişikliklerin yaşanması bekleniyor. Yapılacak atamalarda isimlerin bile belirlendiği kaydediliyor.

Bir kaç genel müdürlüğün dışında, TİGEM, TMO, AOÇ, Et ve Süt Kurumu ile TKDK'da büyük sürprizlerin yaşanacağı ifade ediliyor.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 01:41
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yiğidin Hakkı
Yiğidin Hakkı - 5 yıl Önce

Nasıl günaha giriyorsunuz,Nasıl hak yiyiyorsunuz. Konuşmak için konuşup,sırf muhalefet olmak adına,bilip bilmeden araştırmadan iftiralar atıyorsunuz.ne yaptı Kerem Akgündüz??? yatlar,katlar,arabalar mı aldı kendine zimmetine para geçirip,millete paralar mı dağıttı..Kurumun başarılı olması için gecesini gündüzüne kattı,bu vatan borcudur,Cumhurbaşkanı'mızın yüzünü kara çıkartmayacağım onu hep gururlandıracağım diyordu.6 kişilik aldığı kurumu 2200 kişi ile bıraktı,bir tane fon yakmadı..işinize gelmedi diye paralelci fetö cü diye Kerem Akgündüzün peşini bırakmadınız. belliki ona bu hakaretleri iftiraları atanlar siz paralelci terörisler..yanınıza alamadıklarınızı linç kampanyasıyla,iftiralarla,yıldırma politikasıyla intikam aldınız.

Kırsal kalkınmada kck yapılanması
Kırsal kalkınmada kck yapılanması - 6 yıl Önce

KIRSAL KALKINMANIN BİR ÖNCEKİ BAŞKANI SAYIN KEREM AKGÜNDÜZE YAZIK ETTİLER. PARALEL YALANI İLE GÖREVDEN ALDIRIP BU KCK LI EKİBİ GETİRDİLER. SAYIN BAKANIM ANKET YAPIN EN SEVİLEN GENEL MÜDÜR KEREM AKGÜNDÜZ ÇIKMAZSA BİR DAHA GÖREVE GELMEMEK ÜZERE MEMURİTETTEN BİLE ATABİLİRSİNİZ. VATANINI MİLLETİNİ SEVEN MÜTEVAZİ VE ADAM GİBİ ADAM..

Yalancı koyun
Yalancı koyun - 6 yıl Önce

Şu paralelkovar ve kripto savar arasındaki çekişmeli iki yazıyı da okudum. İsmi geçen İki şahsı da şahsen tanımam ama birinin bakanlıktaki iz düşümü beyefendidir. Diğerine ise kibirli emek hırsızı deniyor. Bu kibirli emek hırsızının ve ekibinin KCK nın hangi oyunu ile kuruma yerleştiğni herkes bilir. Ayrıca herkes bilir ki eski başkan paralel filan değildir. Görevden alınmasının sebebi eski bakanın yeğenine defans yapmasıdır. Bunun da ispatı kapanacak kurumu kuran akredite eden ve Türkiyeye kazandıran eski başkan 6 yıl vekalet çalıştı. Paralel olsa çoktan asaleten atanırdı.Son başkanın iki ayda kararnamesi yazıldı. Kurumda tescilli hdp sandık başkanları ve örgüt üyeleri göreve getirildi. Bunu artık herkes biliyor. Kuruma heryerde TKCK deniyordu. Temizlik başladı ve eskisi gibi TKDK olacak inşallah. Burada paralelciltlere mücadele adı altında uydurma senaryoları artık kimse yemiyor KCK lı hainler.

Yavşaklar
Yavşaklar - 3 yıl Önce

Lan şerefsiz kansızlar. Kimin köpekliğini yapıyorsunuz. Kerem beyin paralelci olduğuna dair nasıl bir ıspaınız var. Allah var Allah. Gün gelir inşallah beter iftiralara maruz kalırsınız...

kırsal kalkınma rumuzlu paralelkenar
kırsal kalkınma rumuzlu paralelkenar - 6 yıl Önce

Kırsal kalkınma rumuzlu paralelci memur, cin oldunda adam mı çarpmaya çalışıyorsun. Ben gibi sıradan bir tarım Bakanlığı personeli bile Kerem Akgündüz'ün dibine kadar paralelci olduğunu şimdiki başkan Recep Nazlı'nın da milli goruş ekolunden geldiğini biliyorda bakan mı bilmeyecek ki beyin tutulması yaşayan abilerden ala ala bu aklımı aldında kulis yapıyorsun. Birde KCK'lı diye iftira atmışsın utanmadan inşallah dediğin gibi memuriyetten atılırsında Tarım Bakanlığı senin gibi cibilliyetsizlerden kurtulur.

Kripto paralelkovara cevap
Kripto paralelkovara cevap - 6 yıl Önce

Ali Nazlı ya milli Görüş ekolünden geliyor diyen KCK lı vatandaş, bunları artık kimse yemiyor. Ali Nazlının geçmişini merak ediyorsan DGM deki davalarına bak anlarsın. Ha bu arada ikinci bir paralel örgüt de kamuda yerleşen KCK dır. Ne de olsa FETÖ ile güneydoğuda hdp ye beraber oy topladınız. Madem bu kadar temizdiniz de bakan bey niye dağıttı lan çil yavrusu gibi hepinizi. Eski bakanın yeğeni mi yazdırıyor bunları Size,, yoksa DGM sanığı Nazlı mı?

paralel
paralel - 6 yıl Önce

Ne o zoruna mı gitti paralelci münafık. Beni kendinle karıştırma ben kimsenin uşağı değilim hele hele kcklılar ve ve işbirlikçi münafık fetöculerle hiç işim olmaz. O şeref size ait siz paralelciler para ve mevki için hdpninde uşaklığını yaparsınız chpninde. O kadar adisiniz ki musluman adama kcklı diye iftira atmaktanda çekinmezsiniz. Eski bakanın yeğeniyle siz çok ortak çalıştınız ama biriniz paralelci diğeri hdpli olunca menfaat çatıştı tabii dönüp birbirinizi sattınız bana boşuna kol kola girdiğiniz adamlarla ilgili masal anlatma geçeceksin onu bir kere. Recep Nazlı gider gitmez kendisi için hayırlı olsun derim ama yüzde yüz paralelci olduğunu bildiğim Kerem efendi ne yaparsan yap ona buna iftira atmakla hiç bir yere gelemeyeceksin. Benim derdim Recep Nazlı değil derdim senin gibi koyun postuna bürünmüş paralelcilerle işbirlikçiniz hdplilerle ortak çalışıp muslumanlara kcklı diye attığınız iftiralar. Yorumumu okuyunca gece boyu uyuyamadın ya bunu okuyunca da fesatlığından uyuyamazsın umarım.

- 6 yıl Önce

süpriz yaşanmayacak zaten belli atanacak genel müdürler sayın bakanın vekalet verdiği genel müdür yardımcıları aynı kuruma genel müdür olacak bunun neresi süpriz hiç değişen bir şey olmayacak gelenlerin hepsi yine mehdi döneminde atanan adamlar değişen ne oldu genel müdür yardımcısını genel müdür yaptın sayın bakan değişim demek için bu kurumlara bilinmeyen vekalet verilmeyen yeni atamalar yapılırsa bunun adına süpriz veya değişim demek bence doğru olur.hadi hayırlısı bakalım memleket için. ama inşallah tigeme tigemde görev yapmış başuzman müşavir müdür vb kişiler tigemin başına atanmaz bunlar atanırsa tigem için büyük hata demektir tigem diğer kurumlardan çok farklı bu yüzden inşallah atamaların hepsi dışardan olur aynı kurum personeli olmaz.