Tarım Bakanlığı personeli isyanda!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, çok sayıda tepkiye rağmen, atamaları durduran 2015/3 sayılı genelgeyi kaldırmıyor.

Tarım Bakanlığı personeli isyanda!
banner200

Faruk Çelik, Tarım Bakanı olarak görevlendirilmesi sonrasında, ilk iş olarak atama ve nakil işlemlerini durdurmuştu. Bakan Çelik, daha sonra yaptığı bir açıklamada, Bakanlığı henüz tanımamasını gerekçe olarak göstermişti.

Ancak, 5 aya yakın bir süredir nakil olmak isteyen personel, artık Bakan beyden sorunu çözmesini ve her yıl rutin şekilde yapılan nakillere izin vermesini istiyor.

KAYNAK: Memurlar.net

YORUM EKLE
YORUMLAR
son mehdi nizo dur.
son mehdi nizo dur. - 4 yıl Önce

Nizamettin gitmiyor. Görevden alınamıyor. Mehdi direniyor. Mehdi ve nizoyu hepimiz biliyoruz. Personelin gonlunde yeri yok onların. Faruk çelik bakanım onlar gibi olmamalı çünkü her yerde sorun ve baskı var.

- 4 yıl Önce

yapılan uygulama yanlış kimin cezası nı kime kesiyorlar Mehdi Eker yanlış yapmışsa Hesabını versin bakan cezayı personele keserek büyük bir haksızlık yapmaktadır bu kadar insan boş yere bekletiyor bakandan bir açıklama yaparsa bari herkez arayıştan kurtulur

şarlatan taraftarları
şarlatan taraftarları - 4 yıl Önce

Nizamettin "cumaniz mübarek olsun" diye facebok duyurusu yapiyor.Bizim yağcılar-yalakalar-menfaatçiler altina yorum döşüyorlar.Ne övgüler...Ne taltifler...Suçunu söyleyen kaç kişi çiktı?Bakanlıgin kalite düzeyi bu kadar...Kim neyi kabulleniyorsa onu yaşiyor.Tayin yasaklarida oyle iste...Bazı kurumlarda 1 ay tayin dursa ne olur?Bana degmeyen 1000 yil yaşasin diyen personellerimiz,sendikamiz vs vs..(az sayida mücadele edenler istisna)

NİZAMETTİN ANASININ GÖZÜDÜR !.
NİZAMETTİN ANASININ GÖZÜDÜR !. - 4 yıl Önce

Nizamettin Ekinci "dindar" görüntü verme hususunda anasının gözü bir bürokrattır. "Cumanız mübarek olsun" diye mesaj yayınlar, Cuma namazında hutbede her hafta İmamların okuduğu Nahl Suresi 90. ayet mealindeki "Allah size adaleti emrediyor" cümlesini hayatına tatbik etmez. Dindarlıksa dindarlığı bu kadardır. Klavye dindarı Nizamettin !!

ah ah ah çok ah var çok
ah ah ah çok ah var çok - 4 yıl Önce

bu kadar beddua nereye gidiyor anlamıyorumki

- 4 yıl Önce

Eski bakanimizi istiyoruz . Atama durduran milletini süründüren lafta bakan istemiyoruz. MART AYI ICI ATAMA YAPILACAK sozunun gerceklesmesini bekliyoruz...Allah rizasi icin.

Yalan Makinası
Yalan Makinası - 4 yıl Önce

Personel genel müdürü Nizamettin Ekinci görevden alınabilirse eminim tüm sorunlarımız en kısa sürede çözülecektir.

- 4 yıl Önce

Tepki vermeyin kızmayın ama ben eski Bakanı'mızı tekrar istiyorum 5 ay da bir insanın hayatı nasıl altüst olur yaşıyoruz onu


banner151