Tarım Bakanlığı Personeli Gazeteci Gülşen Yıldız hayatını kaybetti

Ankara'da dün meydana gelen terör saldırısında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personeli, gazeteci Gülşen Yıldız hayatını kaybetti. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Yıldız, Tarım TV'de muhabirlik yapıyordu.

banner255
Tarım Bakanlığı Personeli Gazeteci Gülşen Yıldız hayatını kaybetti
banner200

Ankara'daki terör saldırısı, genç gazeteci Gülşen Yıldız'ı hayattan kopardı. İnönü Bulvarı'nı Dikmen Caddesi'ne bağlayan Merasim Sokak'ta, askeri servis araçlarının geçişi sırasında dün saat 18.31'de meydana gelen bombalı saldırı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yaklaşık 4 yıldır gazeteci olarak çalışan Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Yıldız'ı iş çıkışında yakaladı.

Patlamadan etkilenen, bakanlığa ait servis aracındaki Tarım TV muhabiri Yıldız, ambulansla Güven Hastanesine kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen, Yıldız kurtarılamadı.

Kahramanmaraşlı doğumlu olan Gülşen Yıldız'ın cenazesi, Elbistan'da defnedilecek.

Yıldız'ın çalışma arkadaşları, Ankara Garı'nda meydana gelen patlamadan çok etkilendiğini ve saldırı sonrasında Facebook'taki profilini kararttığını bildirdiler.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu da sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında; "Ankara'daki hain saldırıda hayatını kaybeden Elbistanlı hemşehrimiz Tarım Bakanlığı personeli Gülşen Yıldız'a Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
banner151

banner251