Tarım Bakanlığı’nda tayinlerle ilgili umutlandıran gelişme

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı'ya üst düzey unvanlarda atama hariç diğer unvanlarda atama, tayin, nakil ve diğer işlemler için imza yetkisi verildi. Bu yetkinin ardından alt dönem tayin onayları hazırlanarak imzaya açıldı.

Tarım Bakanlığı’nda tayinlerle ilgili umutlandıran gelişme
banner200

ÖZEL HABER

Tarım Bakanlığı'nda uzun süredir kapalı olan ve personelin tepkisini çeken tayinlerle ilgili olarak umutlandıran bir gelişme yaşandı.

Tarım Bakanlığı Müsteşarı Dr. Nusret Yazıcı'ya atama, tayin, nakil ve diğer işlemlerle ilgili olarak imza yetkisi verildi. İmza yetkisinin ardından Tarım Bakanlığı'nda alt dönem tayin onayları hazırlanarak imzaya açıldı. Alt dönem tayinlerinin önümüzdeki hafta imzadan çıkması bekleniyor.

Bu olumlu gelişmenin ardından, alt dönem tayinlerinin dışında diğer tayinler ve Haziran dönem tayinleri ile ilgili de bir karar bekleniyor. Tarımdan Haber olarak buradaki gelişmeleri takip ediyoruz.

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tmo
Tmo - 5 yıl Önce

genel Müdürümüz Atandı personel daire başkanı Değişti hala neden tmo da tayinler yapılmıyor tmo genelgenin kalktığı Yazıyı bekliyor Bakanlık'ta genelge diye birşey kalmadı. Bir askeri hikaye var komutan bir taburu ziyaret etmiş oturma bankları yeni boyatılmış komutan bir asker nöbetçi yapın kimse oturmasın der aradan 10 yıl geçmiş aynı komutan aynı tabura gelmiş bakmış o bankın önünde asker nöbet tutuyor Demiş boya kuruyana kadar bit asker dursun demiştim. Öyle bizim tayin işi aynı bunun gibi olmuş bir tane yokmu bakana siz tayinleri kapatmıştınız bir genelge var kalkması gerek herkez bekliyor diyecek biri valla yemez sizi koltuğunuz gitmez korkmayın

- 5 yıl Önce

Merhamet.....

- 5 yıl Önce

Şahsiyeti kaybolmuş burokratlar yeni Turkiyeyi nasil inşa edecek Cumhurbaşkanim

- 5 yıl Önce

Rontgen nasil cekilir. Bir mintikada paralel orgut mensubu mutevelli uyesi kisiler ve firmalari tespit edilir. Bu mintikadaki kamu idareceleri ve calisanlarinin bu kisi ve firmalarla iliskileri tespit edilir. Esleri ve cocuklari ninda orgut evleri ve gizli toplantilarla iliskisi sorgulanir. Bu kisi ve firmalara is verilmiş midir. Bu örgüt uyelerinden, akrabalarindan tasaron firmalara eleman alinmismidir. Bunlar sorgulanir. Sonucuna gore kuslar kafese alinir ve tasfiye edilir. Deve kuslari bekliyor... sonucta onlarda kus... Allahsiz hashasiler ulan soru caldiniz yetmedi tasaronada adamlarinizi aldirdiniz. Sizi s..... lazim... tasaron kanunu ciksin gorcem sizi terorden carpiyi yiyin sicilinize islensin de millet rahatlasin. TOP fetos...

Irade
Irade - 5 yıl Önce

Müşteşar bey, nizamettine danışarak çalışacaksan bırak bu görevi.

nurgun.111@hotmail.com
nurgun.111@hotmail.com - 4 yıl Önce

Ceyhan,toprak mahsülleri ofüsü,nün yerine toki yapılacakmış,şimdiden tarım bakanlığı yeni ofüs yapılacak arsa belirledimi,mercimek köyündeki TİGEM,in arazisi,nde ofüs yapılırsa çok verimli olur,hükümete duyrulur.

banner151

banner251