Tarım Bakanlığı’nda dikkat çeken görevden alma!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda personele yönelik FETÖ / PDY kapsamında operasyonlar yapıldığı bir dönemde üst düzey bürokrat ve Bakanlık müşavirleri de görevden alındı.

Tarım Bakanlığı’nda dikkat çeken görevden alma!
banner200
banner217

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda üst düzey bürokrat ve il müdürü ile çok sayıda Bakanlık müşavir görevden alındı. Resmi Gazete'de bugün yayımlanan atama kararlarına göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda şu isimler görevlerinden alındı:

“Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Tercan, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı Refik Kayhan Ünal, Bakanlık Müşavirlerinden Hüseyin Top, Ömer Altıntaş, Mehmet Şahin, Ferhat Şelli, Murat Yıldız, Halil İbrahim Gül, Adem Çekiç ve Masum Burak"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kamuflajdakiler ne olacak ?
Kamuflajdakiler ne olacak ? - 4 yıl Önce

Bunlar buzdağının görünen çok küçük kitlesi.Bunlarla aynı kapta yemek yiyen,aynı bardaktan su içen,aynı toplantılarda hain emelleri için gizli plan yürüten ve maalesef ballı kaymak maaş alan,gittikçe yıldızı parlayan hainler ne olacak? Eski kurumlarında örgütlenmekten başka devlet için kalem oynatmayan,kurumu bile bile batağa sürükleyen sonra da ballı kaymaklı maaşlarla yükselerek başka kurumların en tepesine giden kamuflajcılar ne olacak? Adamlar hizmetlerinin karşılığını 15 Temmuzdan önce aldılar ve hepsi de şu an Demokrasi havarisi kesildi.Bunların yaptığı herşey yalan,dolan ve göstermelik.Bunlar en kısa zamanda işgal ettikleri makamlardan alınarak hak ettikleri cezalar verilmeli ve daha çok kişiyi zehirlemelerine engel olunmalıdır.

çıbanbaşı pergem
çıbanbaşı pergem - 4 yıl Önce

Şimdiye kadar Halil İbrahim güldü birazda ben güleyim. En büyük sorun pergem

paralelci paralelciyi satmaz
paralelci paralelciyi satmaz - 4 yıl Önce

Paralel temizlik Ankara dan başlasın. Paralel müdürler paralelci arkadaşları hakkında işlem yapamıyorlar. Çünkü ne yaptılarsa yıllardır beraber yaptılar.

Yaa kimseye kalmiyor koltuk
Yaa kimseye kalmiyor koltuk - 4 yıl Önce

Şahışlar gelip geçici devlet bakidir çaliştigi kurumu kendi babasinin şirketi gibi görenler insanlari hor görüp aşagilayip bagirip çagiranlar NE OLDU SANAMİ KALDİ OFİS o kendini iyi bilir saygilar

KOLTUKLAR GEÇİCİ
KOLTUKLAR GEÇİCİ - 4 yıl Önce

Kubbede kalan yalnızca bir hoş seda imiş değil mi Refik Kayhan Bey...Sana da kalmadı bak Ofis..

hakettin sen bunu
hakettin sen bunu - 4 yıl Önce

ne oldu? onca yaptıgına ne oldu? gördün mü adalet geç de olsa var? ahirete kalacak diyordum ama çok şükür bu günleri gösterdi bize. gördün mü dünya neymiş? iki yüzlülük neymiş? yalakalık neymiş? kin nefret neymiş? daha öte tarafta göreceginiz şeyler var. ama bu benim için yeterli. şimdi git 2.000 lira ver evine bir koltuk al otur. koltuk hasretini onunla dindir. Allah dogru yoldan şaşırmasın

TMO DAN adı silindi
TMO DAN adı silindi - 4 yıl Önce

Bir büyüğümün en narsist diye tarif ettiği refik kayhan ünalın adı TMO merkez yöneticilerinden silinmiş bu gece rahat uyku uyuyacağım Allahım sen nelere kadirsin bu günleri de gördük inşallah

DİKKAT
DİKKAT - 4 yıl Önce

Şu an alınanların birçoğu FETÖ cü ama ne yazıkki alınanların bir kısmıda uzun zamandır FETÖ ye düşman olan diğer cemaatlerden. Bakanlık çok dikkatli olmalı.


banner151

banner251