Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına beklenen atama!

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, yine eski Bakan Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun, yeniden bu göreve atandı.

banner255
Tarım Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına beklenen atama!
banner200

Eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in uzun yıllar özel kalem müdürlüğünü yapan, yine eski Bakan Faruk Çelik döneminde ise görevden alınan eski Müsteşar Yardımcısı Volkan Mutlu Coşkun, yeniden bu göreve atandı.

Tarımdan Haber olarak yaklaşık iki ay önce gündeme getirdiğimiz atamayla ilgili kararname ise bugün Resmi Gazete'de yayımlandı.

KİM GÖREVDEN ALINACAK?

Volkan Mutlu Coşkun'un müsteşar yardımcısı olarak atanması, bu görevi vekaleten yürüten iki isimden birisinin görevden alınmasını gündeme getirdi. Buna göre Müsteşar Yardımcılığını vekaleten yürüten Hasan Özlü ya da Durali Koçak'ın görevlendirmesine son verilecek.

BAKANLIK MÜŞAVİRLİĞİNE ATANDI

Diğer yandan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Özel Kalem Müdürlüğünü yürüten İbrahim Halil Akbaş da Bakanlık müşavirliğine atandı.

TARIMDAN HABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
TAGEM Bekliyor
TAGEM Bekliyor - 3 yıl Önce

Sayın Bakanım, TAGEM deki erozyon ve aşağıya gitme devam ediyor. Bir an önce TAGEM e el atmalı ve liyakat sahibi olmayan kadroyu oradan uzaklaştırmanız lazım. Türkiye'nin en güzide AR-GE kurumu bu kadronun elinde mahvoldu. Ülkemize, geleceğimize, kaynaklarımıza yazık oluyor.

Magduriyetlere son
Magduriyetlere son - 3 yıl Önce

Tageme gelsin sira ,degisimin ardindan yarattigi maduriyetler dinlenmelidir.Hesap vermeli yaptigi tum islerinde.Kac kisi canina kiydi ,kac kisiyi psikolijisi hastasi etti,kac kisi haksiz yere issiz oldu.Paralar nere gitti tum kurumlarda,kimleri kayirdi.Hepsinin hesabi sorulmalidir.Hikayeler anlatarak altan alltan kimleri destekledi.Adamlarini mi destekledi hakliyi mi destekledi.Sorular cok siz hele bir el atin..

Adam
Adam - 3 yıl Önce

Hosgeldin sayin mustesarim Allah yolunu bahtini acik etsin. Adam gibi adam. Faruk celik seni alarak sacmalamisti dusmanlik yapip hak yemisti, adalet tecelli etti. Bu bakanlik boylesi duzgun ve kaliteli insanlarla yol alabilir.

Ayni seyler
Ayni seyler - 3 yıl Önce

Baska degisiklik bekliyoruz,ezberledik artik bunlari.Tageme gelsin sira,oraya neden dokunulmuyor,hikayeciler var orda,gercekcilerle yer degistirmesi gerekir.masallarini da torunlarina anlatsinlar biz SIKILDIK....

İ HALİL AKBAŞ
İ HALİL AKBAŞ - 3 yıl Önce

İ HALİL AKBAİ DENİLEN KİŞİ TARIM BAKANLIĞINDA KAÇ SAAT MESAİ YAPMIŞKİ??BU ARKADAŞ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEİRDE FAKIBABA BAŞKANKEN ÇAĞRI MERKEZİNDE ÇALIŞMIYORMUYDU BU NE HIZ???

- 3 yıl Önce

İŞDE GÜZEL BİR ATAMA ADAM VEFALI VE ÇALIŞKAN HAYIRLISI OLSUN.

Degisime devam
Degisime devam - 3 yıl Önce

Degisimin yapilacagi kurumlar arasinda sira tagememi geliyor,umarim dogrudur.Biz istemiyoruz onu ve onun sectigi mudurleri.Sanirsiniz hint kumasi bir turlu birakmiyor.Basarisizlar konusunda tavan yapti.Konusmada cok usta lakin.Bir konusmaya baslasin sanirsiniz dunyayi kesfetti:)

- 3 yıl Önce

Volkan bey adam gibi adam faruk celik doneminde haksiz olarak gorevden alinmisti ama adelet yerini buldu tekrar basarilarinizin devamini diliyorum


banner151

banner251