Tarım Bakanlığı Müşavirliğine atama!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığına ait atama kararları Resim Gazete'de yayımlandı.

Tarım Bakanlığı Müşavirliğine atama!
banner200

Buna göre, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine Mehmet Recai Peker'in ataması gerçekleştirilirken, Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş'ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasette Acıyan acınacak hale
Siyasette Acıyan acınacak hale - 4 yıl Önce

Sayın Bakan eğer siz bu kifayetsiz muhteris bürokratları görevden alıp biran önce proje ve uygulamalara geçmezseniz. Bu organize yapının külliyeye yönelik sistematik dezonformasyonu korkarım sizin memlekete hizmet etmenize fırsat vermeden görevinizden edecek. Akşama kadar sizinle çalışanlar sabaha kadar size tuzak kuruyorlar. Şimdi algı yönetimi yapıp " bakan yılbaşına kalmaz gider" lafını ortalığa salıyorlar. Zaman az yapılacak iş çok ama ortada icraat yapacak bürokratik kadro yok. Bu da sizi bol bol laf söyleyip dolaşan boş bir adam durumuna düşürüyor. Lütfen biran önce proje üretecek ve bunu hayata geçirecek kadroları kurun, memleketin buna çok ihtiyacı var. Allah yar ve yardımcınız olsun

Allah’ını seversen yeter...
Allah’ını seversen yeter... - 4 yıl Önce

Allah’ını seversen Sayın Bakanım kadroları değişmek için, kendi kadronu kurman için Faruk Çelik’in getirdiği beş para etmez kişileri almak için neyi bekliyorsun. Bunlar başarılı ise Faruk Çelik niye gitti. Bakanlık çok güzel çalışıyor mu sanıyorsunuz. Sadece TKDK’ya bak Bakanlığın halini anlarsın. İl Tarım Çiftliklerini söylemiyorum bile. Hele fetö kaynayan Araştırmaları yazmaya dahi gerek yok. Yeter Allah aşkına yeter. Yapacaksan erken yap bir BABA’lık.

SIRA O
SIRA O - 4 yıl Önce

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İl Müdürlüğü resmi web sitesinde veya özlük dosyaları incelendiğinde; Mühendis, Şube Müdürü, İl Müdür Yardımcısı, İl Müdürü, İl Müdürü V. Müşavir … gibi devam eden önemli makamlarda bulunanların bilgilerden anlaşıldığı üzere, teknik ya da sağlık hizmetleri sınıfında aynı tarihlerde hem çalışmış hem de okula gitmiş gibi gösterilerek, ayrıca devletten de bu süre içinde maaş alınarak haksız bir şekilde fakülte diploması alındıkları anlaşılmaktadır. Açıköğretim ya da ikili/gece öğretimi olmadan gündüz mesai saatleri içerisinde hem çalışıp hem okunması, söz konusu iller arasından her ikisini de birlikte yapmaları olağan hayatta da, mevzuat açısından da mümkün değildir.

- 4 yıl Önce

söylenen her sey boşuna,kimsenin bir şey yaptıgı yok.Tarım Bakanı bizlerden daha iyi görüyor herşeyi ama uygulama yapmıyor.Kendinizi değişecek umuduna kaptırmayın.Gerçekten 1 dk bile hak etmeyen insanlar halen o görevdeyse söyleyecek hiçbir şey kalmamıştır.Tarım bu gidişle yürümez bunun için gereken önleminizi alın.Kimseye de çok güvenmeyin,birseyler olmuyorsa demek ki kimse bizler gibi bakmıyor olaylara.Allah herkesin yardımcısı olsun,bu ülkeye ihanet eden herkes yok olmaya mahkumdur.

Niğde
Niğde - 4 yıl Önce

Bugün birilerin niğde prığramı vardı göya bakanda glckti çalıntı proje açıklanıp plaket alacaktı bakandan ama bakan iptaaaalll etti kim bakana ilşin aslunı söledi

banner151

banner251