Tarım Bakanlığı Müşaviri Yıldız Serbest Bırakıldı

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine destek verdiğine dair iddiaların sosyal medyada çıkmasıyla gözaltına alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müşaviri Murat Yıldız, serbest bırakıldı.


banner255
Tarım Bakanlığı Müşaviri Yıldız Serbest Bırakıldı
banner200

Serbest kaldıktan sonra açıklama yapan Yıldız, hain kişilerin, hedef şaşırtmak, kirli emellerine kılıf oluşturmak amacıyla şahsına yapılan bir komployu servis ettiklerini söyledi. Darbeci teröristlerle bir bağlantısı olamadığını vurgulayan Yıldız, "Devletimize, milli iradeye, demokrasiye karşı yapılmış, hain emelleri olan, alçakça saldırılarda bulunan bu terör örgütünü, bu terör örgütünün mensuplarını, yandaşlarını lanetle kınıyorum." dedi.

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Değişim
Değişim - 5 yıl Önce

Her kurum temizlenir ama tarım bakanlığı aynı kalır. Burda farklı bir yapılan var sanki. Faruk çelikin bile korktuğu müdahale edemediği bir yapı. Yorumlardan da anlaşıldığı gibi köşe başları tutulmuş. Bu iğrenç durumu çözecek dirayetli bir bakan lazım.

TOÇ bozduğunu duzeltsin
TOÇ bozduğunu duzeltsin - 5 yıl Önce

Hamza arkadaşım haklısın. Bakanlık dökülüyor. En güçlü ciamaatciler heryerde müdür yapıldı. Ciamaatci olmayan müdürler harcandı. Bakanımız paralelci bulamıyor demekki

- 5 yıl Önce

Tarim bakanliğindaki bazi bürokratlari (n.ekinci vb) kim koruyor ,şaşkınız.geçmiş yillarda bile benimsemedigim hukumetlerin genel müdurlerini görduk.Ama bu bürokratlar kadar karanlik,haksiz,adaletsiz olanlarına rastlamadik.MEHDİ EKER getirdi.Faruk çelik bakanimiz bile alamiyor,yada yaniltiyorlar.Üst duzeye dikkat! Taşradan getirin.bozulmamiş durust vafalilarin önunü açin.

- 5 yıl Önce

2- Biryerlerde paralelcileri koruyanlar var. Paralelci müdürler görevden alınırsa bu müdürleri göreve getirenler mahçup olacak, foyaları ortaya çıkacak diye paralelle mücadeleyi yapmayalımmı? hata yaptıysanız hatanızdan dönün, yok bu kadar paralelciyi bilerek müdür yaptıysanız...

Feto
Feto - 5 yıl Önce

Sayın Bakanım Tüm Müdür, müd. yardımcısı ve şube müdürlerini tek tek elden geçirin. Bakın bu şehirde bir il başkanı Fetocu bir tanıdığını şube müdürü yaparken ona artık fetoculara gitme deyip örtbas edip şube müdürü atıyor, Gariban Ak partiliye de seni kimse müdür istemiyor deyip öteliyor. Nasıl olsa oyu Tayyip Erdoğan Topluyor bu da bol keseden harcıyor. İşte bizi çıldırtan bu görüyorsunuz Fetoyu ortadan kaldırmak için kaç şehit verdik... Kızgınız sinirliyiz.

Mehdi Ordusu'nun başkomutanı?
Mehdi Ordusu'nun başkomutanı? - 5 yıl Önce

müdürlük sınavı ile gelenlere eyvallah. vekaleten atananlar kendi adamları. diğerleri zaten belli. inşallah paralel kadrodan ve zulmünden kurtuluruz. bakanlığımızın çok ağır hareket etmesi beni rahatsız ediyor.

Paralelciler gizleniyor
Paralelciler gizleniyor - 5 yıl Önce

Paralel yapı tarafından göreve getirilen paralel yapıcı tarım kredi yoneticileri kendilerini gizlemek icin il il gerçek nöbet tutan insanlara gıda yardımı yapıyor sayın bakanım bunları görmüyormuşsunuz

Memleketin Selameti İçin
Memleketin Selameti İçin - 5 yıl Önce

Kurumundan, bu FETÖcüleri arındırmaya cesareti olmayan, bunları tanıyacak ferasete sahip olmayan idareciler işi ehline bıraksınlar...
Ortalık demizlenip darbe tehlikesi geçince siyasetçilerin arkasında kuyruk gibi dolanıp yine istedikleri konuma gelirler nasılsa.


banner151

banner251