Tarım Bakanlığı ile halk karşı karşıya mı getirilmek isteniyor?

Tarım Bakanlığı ile halk karşı karşıya mı getirilmek isteniyor? Ülke Postası köşe yazarlarından Binnur Günay, önemli bir iddiada bulundu.

Tarım Bakanlığı ile halk karşı karşıya mı getirilmek isteniyor?
banner200

Ülke Postası köşe yazarlarından Binnur Günay, Tarım Bakanlığı'nın gerek hibe ve gerekse kredi karşılığında çiftçilere dönük katkılarının farklı amaçlar adına kullanan terör örgütleri ve çıkar gruplarının olduğu yönünde bir iddiayı gündeme getirerek, “Hükümetle tarım sektöründeki vatandaşlarımızın karşı karşıya getirilerek provakatif girişimler beklenildiği belirtiliyor" dedi.

Yazının tamamını okumak için tıklayın…

YORUM EKLE
YORUMLAR
acele et
acele et - 4 yıl Önce

yazar tarım kredi başı. Çekiyor diyor Halk tarım kredi diyor çiftçi köylü tüketici çalışan TARIM KREDI DIYOR Bakanı'm elinizin Altın'da tarım kredi dosyaları DAHA NEYI BEKLİYON BAKANIM DE HAYDE

- 4 yıl Önce

fetöcü müdürler personelle akpartiyi, devlet ile milleti karşı karşıya getirmeye devam ediyor. akparti yöneticileri seyretmeye devam etsin. bu gidiş iyi değil.

Yetkililer Göreve  1
Yetkililer Göreve 1 - 4 yıl Önce

Sayın editör ilk olarak sizi tebrik ediyorum. Umarın tarıma yön veren Bakanlığımız sizin haberlerinizi takip ediyordur ve gerekeni yapacaktır. Çünkü iddalar çok önemli ve bir an önce tedbir alınmalıdır.Biz kurum çalışanları olarak 2015 yılından sonra kuruma usulsüzce atanan İG ve selefi AK dönemlerinde yapılan personel alımları, terfi ve atamaların malum yapılanmaya tabi,iltisaki ve hatta kripto olarak anılan kişilerin tercih edildiğinden şüphelenmekteyiz. Özellikle iştirak yöneticilerinin çok iyi araştırılması gerekmektedir. Hatta bu güne kadar şirketlerde yapılan faaliyetlerin çok çok iyi irdelenmesi gerekmektedir. Eminiz ki sadece Gübretaş, Tarnet ve Tarım kredi yem irdelense bir çok kişi hakkında soruşturma açılacaktır.+

Yetkililer Göreve  2
Yetkililer Göreve 2 - 4 yıl Önce

ve hatta A.K. ve beraberinde TMO'dan getirdiği şürekası, kurum denetçisi B.Ö. ve bölge müdürlerine kadar kurum çok çok iyi ve derin bir incelemeden geçirilmelidir. Hatta şirketlere üfürükten atanan ve mesai kavramından uzak emekli müfettişlerden oluşan denetçilerin şirketlerdeki usulsüzlükleri nasıl örtbas etttikleri ve karşılığında ne aldıkları çok iyi irdelenmelidir.Basından takip ettiğimiz haberlere göre genelde usulsüzlükler iştirak şirketler üzerinden yapılmaktadır.Bu sebeple iştiraklerin ayrı bir katagoride denetlenip izlenmesi elzemdir.

Tkk ne oluyor
Tkk ne oluyor - 4 yıl Önce

Bakanz karşı haraket var

baba
baba - 4 yıl Önce

Ya tutturmuşlar fetocu müdürler yüzünden bakanlık bu halde diye. Fetöcüler stratejik kurumlara yerleşmişler emniyet, yargı, gibi tarım bakanlığında ne işleri var. Ha hiç mi yok münferit olarak var tabiki ama tarımdaki bütün sorunları fetöcülere yıkmakta doğru değil. Tarımdaki temel sorun uzun vadeli 5-10-15 yıllık politikalar oluşturulup uygulanmamasıdır. Her kurumda olduğu gibi tarım bakanlığıda günlük politikalarla yönetiliyor. Şimdi yeni bakan atandı. 2 sene sonra seçim olacak bakan değişecek haliyle bu bakanda 2 senelik tarım politikası yürütecek. Zaten bakanlığı tanıması ve bürokratları taması 2 seneyi bulur.

Komik yazı
Komik yazı - 4 yıl Önce

Yazarı tanımıyorum, ilk defa yazısını okudum, ilk okul çocuğu edasında kaleme alınmış bir yazı. Böyle insanların konuyla ilgili ufacık bir algısı olmadan yazı yazması trajik zaten... Memlekette yazar olmadığı için böyle komik yazıları okumak durumunda kalıyoruz. tarım bakanlığı ile halk karşı karşıya gelmezde; halkın aklıyla bu yazarların dalga geçmesine yeter artık!

Zaman geldi
Zaman geldi - 4 yıl Önce

Evet zaman geldi umutlananlar listelerchazır incelndi onaylsndı bakanlıklara gönderiecek ptesi tğm bğrokrat atamaları çok yakında eeeee buraya kadar ..bakanla kim anlaşmış bakacaz .

banner151

banner251