Tarım Bakanlığı boşaldı!

Bugün yolu Tarım Bakanlığı'na ve bağlı genel müdürlüklerine düşenler, büyük bir şok yaşadı. Bakanlığa ve genel müdürlüklere gidenler bom boş odalarla karşılaştı. Bakanlığa gelenler işlerini yaptıracak muhatap bile bulamadılar.

Tarım Bakanlığı boşaldı!
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı boşaldı. İlgili, ilgisiz bütün üst düzey yöneticiler, memur ve bürokratlar ATO Congresium Merkezine taşındı. Sadece bakanlıktaki üst düzey yönetici, memur ve bürokrat değil TMO, TİGEM, Atatürk Orman Çiftliği, Et ve Süt Kurumu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu ve Tarım Kredi'deki çalışanlar da ATO Congresium Merkezi'ne gitti.

Hatta bununla da kalınmadı. Şirket personellerinin de bir kısmı ATO'ya götürüldü.

Bugün yolu Tarım Bakanlığı'na ve bağlı genel müdürlüklere düşenler, büyük bir şok yaşadı. Bakanlığa ve genel müdürlüklere gidenler bom boş odalarla karşılaştı. Bakanlığa gelenler işlerini yaptıracak muhatap bile bulamadılar.

Peki, ne oldu da Bakanlık boşaldı?

ATO Congresium'da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Türkiye Tarım ve Kırsal Kalkınma Hamlesi Proje Uygulamaları kapsamında 13 bin 308 tesisin tanıtım töreni yapılıyor. Bakanlık çalışanları, saat 11.00'de başlayan programa sabahın erken saatlerinde taşınmaya başlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılacağı programa Bakanlıktaki ilgili, ilgisiz bütün çalışanların götürülmesi dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DEĞİŞEN SADECE İKTİDARLAR, ZİHNİYET HEP AYNI
DEĞİŞEN SADECE İKTİDARLAR, ZİHNİYET HEP AYNI - 6 yıl Önce

Çok yazık. Koskoca Bakanlığın personeli sadece kalabalık yapmak adına işini gücünü bırakıp bir salona servislerle taşınıyor. Kimin umurunda devletin işi !!!

HELAL OLSUN BE !
HELAL OLSUN BE ! - 6 yıl Önce

Devletin memuruna devlet memurluğu değil de salonu doldurma görevi veren bakan, gider ayak son gösterini de yaptın ya..

MEHDİ ŞOV . . .
MEHDİ ŞOV . . . - 6 yıl Önce

Yazıklar olsun böyle anlayışa. Tarım Bakanlığının içi bomboş vaziyette. Şirket personeline, Temizlikçisine kadar ATO toplantı salonuna taşındı. üstelik devletin mesai için tahsis ettiği servis araçlarıyla.

YOK ARTIK DENECEK BİR ŞEY
YOK ARTIK DENECEK BİR ŞEY - 6 yıl Önce

akşam tv lerde seyredenlerde amma da kalabalıkmış filan diyecek. tamamı çalışanlardan oluşan bir düzenek. yok artık denir böylesine..

HEP Mİ BÖYLE YAPMIŞLAR ?
HEP Mİ BÖYLE YAPMIŞLAR ? - 6 yıl Önce

bakanlığının personelini zorla (asla gönüllülük esasına göre değil, zorla) toplayarak salonu doldurup, ondan sonra da yüzlü yüzlü bununla iftihar etmek nasıl bir duygu mehdi bey? hep mi böyle doluyordu bu salonlar?

SKANDALLAR BAKANLIĞI
SKANDALLAR BAKANLIĞI - 6 yıl Önce

devletin memurunu devletin servisiyle taşı, sonra da sayın cumhurbaşkanı'na karşı böbürlen. mehdi bey sen önce ilçende seçim kazanmayı bi öğren. hala daha pkk partisi senin küçücük ilçeni kazanıyor, ne ilin diyarbakır'da ve ne de ilçen bismil'de seçim kaznamayan birisin ama hala daha bakansın. ayıptır be arkadaş, bir de taşıma suyla değirmen döndürüyorsun..

YORUMSUZ ! !
YORUMSUZ ! ! - 6 yıl Önce

koca bakanlık programa servis edildi !

GİT ARTIK MEHDİ BEY
GİT ARTIK MEHDİ BEY - 6 yıl Önce

yetti artık tarım bakanlığını düşürdüğün durumlar, 7 haziranı bile beklemeden lütfen git artık, bu bakanlık bunları hak etmiyor, müsebbibi sensin


banner151

banner251