Tarım Bakanlığı 553 personel alımı yapacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bir televizyon programında yaptığı açıklamasında 553 personel alımı yapılacağını duyurdu.

Tarım Bakanlığı 553 personel alımı yapacak
banner200
banner217

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çeklik katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamasında kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 553 personel alımı yapacaklarını duyurdu. Peki alımlar ne zaman yapılacak hangi pozisyon için kaç personel alımı yapılması bekleniyor.

Hangi Pozisyon İçin Kaç Personel Alınacak

Bakan Faruk Çelik, toplam 553 personel alımının yapılacağını duyurdu ancak net olarak hangi pozisyon için toplam kaç personel alımı yapılacağı belirtilmedi. Buna göre Et ve Süt Kurumuna 153 kişi alımı yapılması beklenirken Tarım Kredi Kooparatiflerine'de 400 kişilik personel alımı yapılması düşünülüyor.

Şu an için alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyor ancak Bakan Faruk Çelik, toplam 553 personel alımı yapılacağı müjdesini verdi. Kısa zaman içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 553 personel alımı yapıldığına dair bildiri yayımlaması beklenmektedir.

Kaynak: isinolsa.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
DİKKAT..
DİKKAT.. - 4 yıl Önce

YENİ PERSONEL ALINACAK DENİYOR. DAHA KENDİ PERSONELİNİ YÖNETEMEYEN BÖLGE MÜDÜRLERİ MEVCUT. EN SON ÖRNEK TRABZON BÖLGE BİRLİĞİ. YENİ ALINACAK GENÇLERİN ALLAH YARDIMCISI OLSUN. SORUNLU, KENDİ PERSONELİNİ YÖNETEMEYEN BU BÖLGE MÜDÜRLERİ DAHA PEK ÇOK SANSASYONEL FİİLE İMZA ATACAKLARDIR. GEÇMİŞTE BUNLARIN ÖRNEKLERİNİ GÖRDÜK. GÖREVDEN ALMAYIN SAKIN. NASIL OLSA BUNLAR BOŞ DURMAYACAKLAR VUKUAT KONUSUNDA. ELBET BAKANLIK DURUMA EL KOYACAKTIR....

Hakimiz yenmesin
Hakimiz yenmesin - 4 yıl Önce

Tmo taşeron olarak calismaktaydik ilk sözleşmemiz 1 yılık oldu 2 sözleşmemiz 113 gün hükümet kadro sureci uzadığından dolayı maddesi var teror orgutu ve feto vatan haini yüzünden taşeron yasası uzadı dünde vatan hainleri polisimize saldırdılar bunu bilsinler 1 ölüruz 1000 oluruz 15 temmuz vatan hainleri gereken dersi verdik bize gelen yazıda yaşanan aksaklık nedeniyle sözleşme yenilendi aksaklık uğrayıp aksakliktan işsiz kaldık ilk sözleşmede kpps puan vardı 2016 kpps sözleşmedeki madeye güvenerek hazırlanmadan girdik yine aksaklığı ugradik Allah razisi için yardımcı olun verilen her gorevi yaptık devletimiz ve cifcimiz için mumurlarla aynı işi yaptik geçici görev gittik bazen oldu saat 8 kadar çalıştık hiçbir ücret talep etmeden

banner151

banner251