Sendikacının en sevdiği Bakan!

Ticaret, Büro, Eğitim ve Güzel Sanatlar iş kolunda örgütlü bulunan Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in yanından hiç ayrılmıyor. Bakan Çelik'in bütün programlarını sıkı bir şekilde takip eden Alemdar, deyim yerinde ise Çelik'i hiç yalnız bırakmıyor.

banner247
Sendikacının en sevdiği Bakan!
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ın Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'e yakın ilgisi dikkat çekiyor. Alemdar, sendikal faaliyetlerle bir alakası olmamasına rağmen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın bütün programlarını takip ediyor.

Bakanlığın farklı bölgelerde düzenlediği sektörel ortak akıl toplantılarını da bire bir yerinde takip eden Alemdar, bu toplantılarda verdiği fotoğrafla da dikkat çekiyor. Protokolde en ön sıralarda kendine yer bulan Alemdar'ın, Bakan Faruk Çelik'e ilgisi gözlerden kaçmıyor.

BAKAN SEVGİSİ PROTOKOL BİLE DİNLEMİYOR!

Bundan önceki bütün sektörel ortak akıl toplantılarına katılan Alemdar, hafta sonu Erzurum'da yapılan toplantıda da Bakan Çelik'in yanından hiç ayrılmadı. Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde düzenlenen ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in katıldığı, 'Doğu Anadolu Bölgesi Bakanlık Koordinasyon ve Sektörel Ortak Akıl toplantısındaki' protokol ise dikkat çekti. Alemdar, Bakan Çelik'e yakın görünmek için protokolde Bakanlıktaki üst düzey bürokratların bile önünde yer aldı.

Protokolde Alemdar, Bakan Yardımcısı ve Müsteşar ile yan yana otururken, Bakanlık üst düzey bürokratları ise Alemdar'ın hemen arkasında yer aldı.

Tarım Reformu Genel Müdür vekili Metin Türker, Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Mehmet Ünal Yılmaz, TİGEM Genel Müdürü Mehmet Taşan, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanı Ahmet Antalyalı, Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Ayhan Karayama ve diğer üst düzey bürokratlar protokolde ön sırada yer bulamazken, Koop-İş Sendikası Başkanı Eyüp Alemdar, Bakan Çelik ile birlikte Bakan Yardımcısı ve Müsteşarla yan yana oturdu.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Siz bilirsiniz
Siz bilirsiniz - 4 yıl Önce

AK mucahitler geliyor sendikaci bozuntulari bence zahmet olacak ama artik oyun bitti yanlis limana demir attiniz hattinizi astiniz siz kimsiniz ki ulkucu beyinciklerinizle kurnazlik yapip bu kurumun milli goruscu mucahitlerine satastiniz baltayi tasa vurdunuz dalga dalga gelip o sendikayi size dar edecegiz bence biran once sendikaniza donup gelecek olan istifalari bekleyin....

ÜNAL
ÜNAL - 4 yıl Önce

Ünal'ı GENEL MÜDÜR YAPAN BU BAKANLIKTAN BİR CACIK OLMAZ. Ete de süte de zehir bulaşmıştır

İyiki sendikam var
İyiki sendikam var - 4 yıl Önce

Öncelikli olarak aşağıda; yorumların muhatabı herhalde Gıda Tarım Hayvancılık Bakanlığı bünyesindeki iş kollarıyla ilgili sendikalardır.Türk Koop İş Genel başkanı Eyüp Alemdar beyefendinin, Tarım Kredi Kooperatiflerindeki üyeleri için verdiği mücadeleyi kurum çalışanlarının tamamı çok iyi bilmektedir.Sendika biz çalışanlar için bir sigorta görevi görmüş.Her dönemde (atama,terfi,işe alma,sosyal haklar vb.)konularda aktif olarak üzerine düşeni yapmıştır.En son örnekte 2015 yıl sonunda Genel Müdürlüğün hazırlamış olduğu Teşvik uygulamasında bir çok Kooperatifimiz mağdur edilmeye çalışılmış. Sendikamızın ciddi müdafası ile bu konu bir gün içerisinde çalışanlar lehine çözülmüştür.Sendikacılık budur işte.SENDİKAM SİYASETTEDE GÜÇLÜ OLACAK TABİKİ

Sendika-entrika
Sendika-entrika - 4 yıl Önce

Sendika çalışanın yanında olur işverenin değil. Ama nerdeee... Adam postu MHP döneminde sendika başkanlığına ocaktan gelme seçme bozkurt olarak yerleşmiş ondan sonra Bedrettin YILDIRIM'ı almış koltuğunun altına karpuz gibi düzenini devam ettirmiş. Bedrettin'in sendikada ofisi vardı. Sanki ortaklarmış gibi aynı yerde ofisler aslında hasım olmaları lazım işçi ve işveren... Komedi dükkanı memleket kabinenin en güçlü en Akparti'li bakanı yanından bütün sendika temsilcilerini MHP lilerden seçecek kadar duyarlı bir adamı ayırmıyor. Şimdi bu genel müdürler nasıl kurumlarını yönetsinler başlarında Eyüp sopasıyla beklerken hele hele Ayhan KARAYAMA çok sıkıntıya girer bu adam yüzünden çokkk. Bakan ilk günden kendi getirdiği adamı sendikanın önüne att

- 4 yıl Önce

BÜYÜK BAŞKAN BÜYÜK BAKAN

- 4 yıl Önce

Yalakalikla sınır tanımayan, gelen ağam giden paşam diyen malum Bölge Müdürlerine ne demeli.

makam sevgisi
makam sevgisi - 4 yıl Önce

Yazını zin başlığı hatalı olmuş. Bakan sevgisi değil koltuk sevgisi olmalıydı. Daha doğrusu koltukta kalma sevdası

Tebrikler
Tebrikler - 4 yıl Önce

Senin allahına kurban Sayın Başkanim. Adamsın adam.. büyük Türkiye için olmasi gereken yerdesiniz başarılar.

banner248

banner151