" />

Saygı ve minnetle anıyoruz!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Pakdemirli, mesajında, "bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum" dedi.

Saygı ve minnetle anıyoruz!
banner200
banner217

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Pakdemirli, mesajında şunları kaydetti: “Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü vefatının 80. yılında saygı ve minnetle anıyoruz. Ulu önderimiz Atatürk, ömrünü bu vatana adamış hayatı boyunca milleti için çalışmış çok önemli bir komutan ve devlet adamıdır. Bize düşen Atatürk'ün geride bıraktığı fikirlerini en iyi şekilde anlamaya çalışmak ve ilkelerine sahip çıkmaktır. Bizlere çizdiği yolda ilerleyerek ülkemizi daha müreffeh ve aydınlık günlere kavuşturmak hepimizin görevidir.

Atatürk'ün en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyetine olan bağlılığımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada güçlenerek devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu vesile ile bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum.”

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 2 yıl Önce

Atam tarımı ehline bırakmış ve devasa kurumlar kurmuş sizlerde sahip çıkın işi ehline verin

banner151

banner251