Personel Genel Müdürlüğüne bir ayda ikinci atama!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne bir ayda ikinci atama yapıldı. Nizamettin Ekinci'nin görevden ayrılmasıyla birlikte Eylül ayının başında Personel Genel Müdürlüğü'ne vekaleten atanan Faruk Çakmak, görevden alındı.

Personel Genel Müdürlüğüne bir ayda ikinci atama!
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda Personel Genel Müdürü bir ay içinde ikinci defa değişti.

Bir ay önce bu göreve vekâleten atanan Faruk Çakmak görevden alındı. Personel Genel Müdürlüğü'ne Bakanlık 1'nci Hukuk Müşaviri Yaşar Güçlü vekâleten atandı. Yaşar Güçlü de geçtiğimiz Şubat ayında 1'nci Hukuk Müşavirliğine atanmıştı.

Personel Genel Müdürlüğü'ne 1 ay içinde ikinci atamanın yapılması dikkat çekti.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 12:06
banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekinci Den hesap sorulmalı
Ekinci Den hesap sorulmalı - 4 yıl Önce

Nizamettin e dokunmasına pisliklerinin ortaya çıkarılmasına izin vermemişlerdir Faruk beye.

Enkaz
Enkaz - 4 yıl Önce

Nızo Ş.....sizi Enkaz bırakmış ne de olsa.

Yönetim Kadrolarında Devrim Bekliyoruz
Yönetim Kadrolarında Devrim Bekliyoruz - 4 yıl Önce

Beklenen atama nihayet gerçekleşti. Personel Genel Müdürlüğü görevine atanan Sayın Yaşar GÜÇLÜ'ye başarılar dilerim. 2016'dan önce göreve başlayan tüm İl Müdürlerini, yardımcılarını, vekaleten görevlendirilenleri gönderin gitsin. Müdürlük sınavı açın çünkü bakanlığımızda yeni yapılanma şart. Bakanlığımız sadece memleketinden dolayı müdür olan, çapsız yeteneksiz, konuşmaktan aciz hemşo ve paralelcilerle dolu. Lütfen gereğini yapın sayın genel müdürüm. Allah yardımcınız olsun.

Yönetmelik
Yönetmelik - 4 yıl Önce

Yönetici atama yönetmeliğini derhal kaldırın, memurlukta geçen süreyi baz almayan bu garabet yönetmelik evrensel hukuk normlarına aykırıdır.

Kötü yoldan giden makamcilar
Kötü yoldan giden makamcilar - 4 yıl Önce

Siirt vekaleten idare ediliyor diyen arkadaşlar rotasyon uygulandiģinda hemşeriniz ünal efendi batidan gitmeyen dilekće veren şube mudurlerini formalite siirte atayarak oranin boş kalmasini sagladi.vekaleten devam dedi.her sey torpil.bu adaletsiz işlerin karşiligini aldi.genel mudur oldu.nizamettinde yaptigi zulmun yanliş islerin ödülunu aldi.yukseldi.dünyalik butun makamlar onlarin olsunki ahirete hićbir mükafatları kalmasın.

sesimizi duyun
sesimizi duyun - 4 yıl Önce

Sendika başkanı Günay kaya hakkında billgi verebilir misiniz? Ne olacak toç bir sen in hali. Taban rahatsız ama şube başkanları kafasını kuma gömüyor yine.

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 4 yıl Önce

Nizamettin Ekinci olmasında kim olursa olsun pozisyonundayız. Terör örgütlerine bulaşmış personeli görevden alacaksa kendilerine başarılar dilerim. İllerde paralelcilere paralel temizlik yaptırılıyor. Bu konuya kulak verin lütfen.

hayırlı uğurlu olsun
hayırlı uğurlu olsun - 4 yıl Önce

İlk icraatınız terör örgütlerine bulaşmış müdürleri görevden almak olmalıdır. Bu cennet vatan için yapabileceğiniz en önemli hamle bu olacaktır.


banner151

banner251