Pakdemirli'den seçim değerlendirmesi: Gönüllere giremedik!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ak Parti'nin İzmir'deki 7 olan belediye sayısının 4'e düşmesinin kendilerini üzdüğünü belirterek, "Gönül işi diyoruz, demek ki bu ilçelerimizde gönüllere giremedik" dedi.

banner180
Pakdemirli'den seçim değerlendirmesi: Gönüllere giremedik!
banner200
banner195

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Ak Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden istifa eden Aydın Şengül'ün yerine atanan İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'yi ziyaret etti. Ziyaret sonrası 31 mart yerel seçimlerini değerlendiren Pakdemirli, açıklamalarda bulundu. 

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde İzmir'de Ak Parti'nin 7 olan belediye sayısının 4'e düştüğünü hatırlatan Pakdemirli, bu durumun kendilerini üzdüğünü söyledi. Pakdemirli, şunları kaydetti:

"Seçimlerle ilgili hem İzmir özelinde hem genel olarak bir yorum yapacak olursak sandıklara sahip çıkmanın önemi tekrar ortaya çıkıyor. Seçmen bize hem olumlu hem de olumsuz mesaj verdi. Bu oya dönüşmemiş dahi olsa İzmir’de kendimizi anlatma yolunda bir adım atmış olduk. Tabii ki 7 belediyemizin 4'e düşmesi bizi üzdü. Kıl payı kaçan belediyelerimiz var. Gönül işi diyoruz, demek ki bu ilçelerimizde gönüllere giremedik. 4 ilçemize büyük sorumluluk düşüyor. AK Parti belediyeciliğini eğer ciddi anlamda gösterebilirsek 4 belediyeyi 30 belediyeye taşımamamız için hiçbir sebep yok. İzmir’le ilgili gördüğüm eksik şu. Hiçbir zamana yayılan çalışmalar yapamıyoruz. Son 3-5 aya sığan çalışmalarla İzmir'in gönlüne girmeye çalışıyoruz. Bu işte inanmak lazım. İzmir olmuyor dememek lazım."

TUNÇ SOYER'İ ARADIM

Pakdemirli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'i seçimi kazanınca aradığını, ihtiyaç ve projeler için yardımcı olacağını söylediğini ifade etti.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2019, 19:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
TLT
TLT - 6 ay Önce

Personelinizin gönlünede girmenizi bekliyoruz.

Nokta
Nokta @TLT - 6 ay Önce

Benim personelim diyebilecek bir bakan arıyor gönlümüz.

şenol
şenol - 6 ay Önce

ben çiftçiyim üretiçiyim.kan aglıyorum. yaptıgınız bir tane dogru iş görmedim,ne gönle girmek

ç
ç - 6 ay Önce

çiftçiyi perişan ettiniz. lafla iş olmaz. kim çiftçinin yanındaysa o kazanır,böyle biline

E.p
E.p - 6 ay Önce

Sayin bakan siz ciftcinin gönlüne girin çiftçi kan ağlıyor yem fiyatlarına lutfen bir bakin

Ali BAL
Ali BAL - 6 ay Önce

Sayın bakan kurumda çalısan ısrarla toçbir sen sendikası korumacılığında olan fetö cüleri temizlemez isen işin çok çok çok zor. Kocaeline gelin bir görün durumu.

BATTALGAZİ
BATTALGAZİ - 6 ay Önce

GÖNÜLLERE GİREBİLMENİZ İÇİN ADALETLİ OLMANIZ LAZIM ÇALIŞANI HAK EDENİ DIŞLAMAMANIZ LAZIM AMA MAALESEF

Hasan
Hasan - 6 ay Önce

Ekonomi bakanı albayrak TV ye çıkıp dolar 5.5 ve 6 olur diyen çığırtkanları boşa çıkardık demişti......ne oldu Albayrak bugün dolar 6......hamdolsun akp ve yakalarında dolarla ilgili tık yok....üretemeyen Türkiye yola devam...4.buçuk sene seçim yok derken şaka yapmamış...

banner151