Mehmet Halis Bilden Müsteşar Yardımcısı mı Olacak?

Görevden alınmasına rağmen TİGEM Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Halis Bilden'in bugünkü Resmi Gazete'de görevden alınanların arasında isminin yayımlanmaması dikkat çekti. İsmimin yayımlanmamasına gerekçe olarak bir başka bakanlığa müsteşar yardımcısı olarak atanacağı gösteriliyor.

Mehmet Halis Bilden Müsteşar Yardımcısı mı Olacak?
banner200

Görevden alınmasına rağmen TİGEM Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Halis Bilden'in bugünkü Resmi Gazete'de görevden alınanların arasında isminin yayımlanmaması dikkat çekti. TMO Genel Müdürü Mesut Köse, Tarım Reformu Genel Müdürü Gürsel Küsek ve Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Erol ile aynı dönemde görevden alınan TİGEM Genel Müdürü Bilden'in ismi Resmi Gazete'de yayımlanmadığı için halen bu görevini sürdürüyor görünüyor.

Mehmet Halis Bilden'in isminin görevden alınanlar arasında bulunmamasının nedeni olarak bir başka bakanlığa Müsteşar Yardımcısı olarak atanacağı gösteriliyor.

Kulislerde konuşulanlara göre, Bilden Kültür Bakanlığı'na Müsteşar Yardımcısı olarak atanacak. İsminin yıpranmaması için Resmi Gazete'de görevden alınanlar arasında ismi yayımlanmadı.

Bilden, TİGEM Genel Müdürlüğü'nden Kültür Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı olarak ataması yapılacak.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 01:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaptık oldu
yaptık oldu - 6 yıl Önce

ne yazacağımı bir bilsem neresinden başlasam el de kalacak iyisi mi hiç başlamayayım .............bakimi canım zamanı gelince herkes gidecek ........gençler gelsin yukarıyı temizleyin emeklisi gelen yallah deseniz çok kar eder tigem

tigemi kurtaran adammış
tigemi kurtaran adammış - 6 yıl Önce

tigem emekli tazmınatlarını odeyemıyor, sıgorta primlerini kredi çekerek yatırıyor taşeron işçilerinin maaşını ödeyemıyor. ama halis aganın arkadaşı olan behçet için kurumun araçları havaalanına gidip geliyor. özel kebapçısı özel undan ekmek yapıyordu, yumurtası bile özeldi, transporter caravelle(2 tane) audi a6 ve en son kiralanan mercedes viano makam aracı vardı. kurum borç batağındayken personel pazartesi nohut tavuk yerken o tavacı recepten ozel yemekler yıyordu. anlatılmaz yaşanır kurumun mali tablosu ortada dergilere reklam vermeyle yalandan ödül almayla mehdi amcasının kollarının altına girmekle olmuyor. batırdı gitti. o banka kredileri girdi kuruma

- 6 yıl Önce

Hiç merak etmiyoruz. Boşuna kafaları karıştırma çabası! Yaptığı hizmetler ile ortaya koyduğu başarısı TİGEM'in durumu ile ortada. TİGEM, maddi manevi açtığı yaraları nasıl kapatacak, bunun derdinde. Artık gittiği yer düşünsün.

Mehmet halis bilden
Mehmet halis bilden - 6 yıl Önce

Umarım tigemde kalır Mehmet Halis Bilden. Takip ettigim kadariyla gercekten cok adaletli bir insan. Hem.iscilere hem de tigeme yaptigi iyilikler unutulmaz.

- 6 yıl Önce

halis bey bütün hizmetleri ülkesi adına yaptı ülke tarımını daha iyi bir noktaya getirebilmek için gece gündüz çalışmış bir insandır.her kesimden takdir gören saygın bir devlet adamıdır.yaptığı hizmetleri cenab-ı hak biliyor gerisi önemli değil zaten.

TİGEMİ DÜNYAYA TANITAN BROKRAT
TİGEMİ DÜNYAYA TANITAN BROKRAT - 6 yıl Önce

Ben bir TİGEM emeklisi olarak Tigemi en iyi şekilde yöneten Halis BİLDEN oldu diye düşünüyorum.Çünkü eski üst yöneticilerimiz bir türlü Tigemı ülkemize ve dünyaya tanıtamadı.Sayın BİLDEN' e Hizmetlerinden dolayı teşekkür eder Yeni görevine başarılar dilerim Ahmet ACER

- 6 yıl Önce

Ben bir tigem emeklisi olarak sn. Mehmet halis bildeni takdir ediyorum. Çok büyük başarılara imza attı. Bundan sonraki çalışma hayatında başarılar dilerim.

Kral Genel mudur
Kral Genel mudur - 6 yıl Önce

Halis Bilden hakki hukuku gözeten genel mudurdu Tigeme de çok faydasi oldu ,adama iftira atmayın,,,


banner151

banner251