Mehmet Hadi Tunç’un kararnamesi yayımlandı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarlığına getirilen Mehmet Hadi Tunç'un atama kararnamesi bugün yayımlandı.

Mehmet Hadi Tunç’un kararnamesi yayımlandı
banner282

Bir süre önce görevden alınan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Nusret Yazıcı ile bu göreve getirilen Mehmet Hadi Tunç'un atama kararnamesi bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TARIMDAN HABER

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dualarımızı boşa çıkarma
Dualarımızı boşa çıkarma - 4 yıl Önce

Sıra Antalya’lı ve ekibine gelsin inş. Allahım sen dualarımızı boşa çıkarma. Yaptıkları yanına kalmasın Allahım. Bir ekibin bir hayırlı işi olmaz mı? Allah aşkına.

Hayırlı olsun
Hayırlı olsun - 4 yıl Önce

Allah hayırlı uğurlu kılsın. Tamamen pasif hale getirilen Müsteşar yardımcılığından Dinamik bir statüye terfi ettirilen M.Hadi Tunç inşallah o makamın hakkını verir. Tarım Bakanlığı inanın geçen dönem kadar hiçbir zaman yıpranmadı. Bana sorarsanız ;Hem Bakanının ve hem de müsteşarın işi kolay değil. Ancak samimiyetlerini biliyoruz. İnşallah başarırlar...

- 4 yıl Önce

ALLAH AŞKINA ŞU ZİYARETLERİNİZİ KESİN ADAM ÇALIŞAMIYOR SİZLER YÜZÜNDEN HİÇ KİMSEYİDE KIRMAK İSTEMİYOR AMA İNSANLAR HELE KAPISINI BU GÜNE KADAR ÇAŞLMAYANLARIN GELMESİ HEM KOMİK HEMDE İNANDIRICI DEĞİL

Sonunda
Sonunda - 4 yıl Önce

Darisi diger degisimlere ,umarim daha fazla beklemeyiz.Ogle insanlar varki oturdugu yerden bin tane yalan soyleyen.Dolayisiyla yaptigi islerde hep yalan uzerine.Biran once yenilenme olmasi gerekiyor.Bunun tum tarim adina hayirli olcagini dusunuyorum.Insanlar israrla bunu soylemesinde kendi kisisel dusunleri degildir.Ortada da insanlarin hatalarindan kaynakli sorunlar var.Yonetici olanlar kendilerini kaf daginda gorup sistemi cokertiyorlar.

HAYDİ HAYIRLISI GAKKOŞ
HAYDİ HAYIRLISI GAKKOŞ - 4 yıl Önce

Hatay ili Yayladağı ilçesinde hem maaş hemde aynı yıllar arasında da Yüzüncü Yıl Ünv. Ziraat Fakültesi okuyarak bitirdiği; Hatay ile Van illeri arasından her ikisini de birlikte yapmaları olağan hayatta da, mevzuat açısından da mümkün değildir. Bu durumun hiçbir mevzuatta yeri olmadığı, Bu şekilde diploma alarak üst idari makamlara gelinmesi ile bunların hak ve hukuktan yana, nasıl dürüst olabilir?
4 yıl boyunca okula imza atan ve aynı gün Tarım ilçede imza atan kişinin diploması sahtecilikten işlem yapılması

sıradaki..
sıradaki.. - 4 yıl Önce

Hayırlı olsun Sn Müsteşar..

Külcüüüüü
Külcüüüüü - 4 yıl Önce

elediye Başkanı Recep Altepe istifa etti
Son dakika haberi... Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep