Mehdi Eker aday adayı oldu!

AK Parti'de 1 Kasım erken seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvuruları sona ererken Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker, yeniden milletvekili olabilmek için başvuruda bulundu.

banner255
Mehdi Eker aday adayı oldu!
banner200

AK Parti'de 1 Kasım erken seçimleri için milletvekili aday adaylığı başvuruları sona ererken Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker, yeniden milletvekili olabilmek için başvuruda bulundu. Eker, milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu Diyarbakır'dan yaptı.

Diyarbakır'da, 7 Haziran seçimleri için 209 kişinin başvuruda bulunduğu AK Parti'ye, bu seçimler için de 56 kişi aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başvuranlar arasında geçen seçimlerde partisinin 3 dönem kuralına takıldığı gerekçesiyle adaylığını koyamayan Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker'in de bulunması dikkat çekti.

Ak Parti'de bilindiği üzere üç dönemlik isimlerden Cemil Çiçek, Nihat Ergün, Mehmet Ali Şahin, Bülent Arınç ve Ali Babacan aday adaylığı başvurusunda bulunmamıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BÜYÜK FELAKET
BÜYÜK FELAKET - 6 yıl Önce

ALLAHIM SEN BU FELAKETTEN MİLLETİ KURTAR..BU VAZGEÇİLMEZLİK NEDENDİR...O ŞARKI YI HATIRLATIYOR.. SÜLEYMAN BAŞBAKAN , BAŞBAKAN HEP SÜLEYMAN.. YANİ BUGÜNÜYLE TARIM BAKANI MEHDİ EKER, MEHDİ EKER HEP TARIM BAKANI..

Bu ne koltuk sevdasıdır.
Bu ne koltuk sevdasıdır. - 6 yıl Önce

Yeter bıktık usandık senden senin yüzünden ak partiden bile soğuduk yeter yeter

- 6 yıl Önce

Eger bu adam aday olarak listeye girsin ben de ilk defa Ak Partiye oy vermeyeceğim. Yetet artık. Insanligin nesli mi kurudu?

- 6 yıl Önce

BU ADAMI BAKAN YAPIN BENDE AKP Yİ SİLEYİM YILLARCA VERDİM AMA BU SEFER OLMAZ

DEDAŞ agası bakan
DEDAŞ agası bakan - 6 yıl Önce

Çiftçileri ezerek dedaşın tahsildarı olan Say'ın mehti Eker YETER ARTIK SENI ISTEMIYORUM SANA OY VERMIYCEM BAŞIMIZA BELAMISIN BEN NE AKP LİYİM NE CHP LİYİM NE HDP LİYİM NE MHP LİYİM AMA ÇİFTÇİYİM TÜRKİYEÇİYİM MEHDÎ Yİ ISTEMIYORUM ISTEMIYORUM GITSIN TIVNIKLIYE KÜVVET TÜRKÜ YÖNETSIN MEHDİYİ ISTEMIYORUM

banner151

banner251