Mazot tartışması devam ediyor

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba arasındaki tartışma farklı bir boyutta taşındı.

banner255
Mazot tartışması devam ediyor
banner200

Sözcü Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fakıbaba'nın “Çiftçiye mazotu 2.5 liraya veriyoruz" açıklamasını traktörün üzerine çıkarak yalanlayan İnce, bir depo mazotu 5.72 liradan aldı ve “Tarım bakanı dedi ki biz 2.5 liraya veriyoruz. Doldur bakalım kaç liradan doluyormuş. Ya ben yalancıyım ya Tarım bakanı. 237 liraya 41.4 litre mazot aldık" dedi.

Muharrem İnce, Uşak mitinginde de 2 bidon gösterdi ve 2002'de 30 litre mazot alındığını şimdi ise ancak küçük bir bidonun doldurulabildiğini kaydetti.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
DALGA NASIL GEÇİLİR
DALGA NASIL GEÇİLİR - 3 yıl Önce

Muharrem ince, aldı vatandaşı ve traktörü. Basını da çağırdı. Vardılar petrol istasyonuna. Adeta bakanla bakanlıkla göstere göstere dalgasını geçti. Bizim bakanlıktaki kalın kafalı, aklı bir şeye basmaz yüksek yüksek bürokratlarımız da mal mal izlediler.

plakaya bak
plakaya bak - 3 yıl Önce

Mazot projesi ali koyuncu beyin önerisi ile faruk celik tarafından başlatılan bir proje idi. yarım kaldı.. Aracın plakası tam denk gelmiş. FC. YANİ FARUK ÇELİK

Adalet
Adalet - 3 yıl Önce

DİYELİMKİ FAKI BABA İCRAAT YAPIYOR İNCE SHOW,EEE PEKİ ÇİFTÇİ NEDEN HALİNDEN MEMNUN DEĞİL,ÇİFTÇİDEMİ SHOW YAPIYOR ,YOKSA BİRDE ÇİFTÇİ LOBİSİMİ ÇIKTI AKP YE DÜŞMAN :) ARTIK YEMİİYOR BU HALK KÖYLÜNÜNDE ÇİFTÇİNİNDE GÖZÜ AÇILDI...ÇÜNKÜ YEDİĞİNİZ HURMALAR HERKESİMİ ETKİLİYOR.

Ucuzluk
Ucuzluk - 3 yıl Önce

2016 da verilen sözler 2023 te gerçek olur olmazsa da 2024 te ithal çiftçi gelir

her seçim vaatler aynı
her seçim vaatler aynı - 3 yıl Önce

bakın evdeki eşine sözü geçiyor ise her işi yapar :) taşerona kadro verin bakım :)

banner151

banner251