Makam girişi vatandaşa açıldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda daha önce sadece ve Bakan ve müsteşarın kullanabildiği kapıdan artık ziyaretçiler de giriş yapabilecek.

Makam girişi vatandaşa açıldı
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın makam girişi vatandaşa açıldı. Daha öncesinde sadece Bakan ve müsteşarın girebildiği kapıdan, artık ziyaretçiler de giriş yapabiliyor.

Eski Bakan Mehdi Eker döneminde makam girişine uygulanan sınırlama Faruk Çelik tarafından kaldırıldı. Bakanlığa gelen ziyaretçiler, makam katının hemen altında bulunan makam girişini de kullanabilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ayakta alkışlıyorum
ayakta alkışlıyorum - 5 yıl Önce

sayın bakanımı ayakta alkışlıyorum işte benim bakanım sonunda imdadımıza yetişti

Eker ve Ekinci
Eker ve Ekinci - 5 yıl Önce

Sayın bakanım, Eker gitti sıra Ekinci'de. Nizamettin Ekinci bakanlığı Diyarbakır harasına çevirdi.

Pazarlıkçı Nızo
Pazarlıkçı Nızo - 5 yıl Önce

Personel düşmanı Nizamettin ekinci ile ukala yardımcısı Mehmet Ünal Yılmaz dan kurtarın bu bakanlığı. Ikisini de başka kurumlara gönderin diycem ama kimse tiplerine bakıp kapıcı bile yapmaz bunları.

yemek parası
yemek parası - 5 yıl Önce

UYGULAMA ÇOK GÜZELDE GECEN HAFTA %20 ZAM OLAN YEMEK HANE DEKİ YEMEK FİATLARI NEDEN ARTI BUNU AÇIKLAYIN.

Yönetim Kadrolarına Dikkat
Yönetim Kadrolarına Dikkat - 5 yıl Önce

Bakanımızdan beklenen hareketler. Saygılarımı sunar, başarılar dilerim. Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatlarında değişim yetmez devrim şarttır. Bencede öncelik Personel Genel Müdürlüğü olmalıdır.

ÇOK DİKKAT SAYIN BAKAN !
ÇOK DİKKAT SAYIN BAKAN ! - 5 yıl Önce

Sayın Bakan, şayet Mehdi Eker döneminin bürokratlarını görevden almazsanız, o bürokratlar sizi zor durumlara düşürürler. Mehdi Eker klasiğidir bu, detaylı bilgi için Sayın Sami Güçlü'yü nasıl bürokratlarının ayak oyunlarıyla devirip Tarım Bakanı olduğunu lütfen öğreniniz. Başta Nizamettin Ekinci olmak üzere Diyarbakırlı kadrolaşmayı görevden almazsanız işiniz zorlaşır, bizden söylemesi..!

pergem
pergem - 5 yıl Önce

Nizamettin görevden alınırsa bakanlığımızın kapısı bizede açılacak inşallah.

Birazcık sabır
Birazcık sabır - 5 yıl Önce

Sayın bakanınımız burda yazılanlardan çok daha fazlasını biliyor eminim. Gönlünüzden geçen olacak inşallah arkadaşlar. Bakanlıktaki güneydoğu ve cemaat saltanatını sağır sultan bile duydu. Faruk Çelik bakanım doksana takacak inşallah.


banner151

banner251