Külliye’nin önünde kavurma ve dondurma ikramı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Beştepe'de Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde nöbete devam eden vatandaşlara kavurma ve dondurma ikram etti.

Külliye’nin önünde kavurma ve dondurma ikramı
banner200
banner217

Fethullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) darbe girişimine karşı başlatılan demokrasi nöbeti yurt genelinde bütün heyecanı ile devam ediyor. Ankara'da Kızılay Meydanı'nın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde de nöbete devam eden vatandaşlar, namazlarını Millet Camisi'nde kılıyor. Darbe girişimi sırasında şehit olanlar için yatsı namazının ardından Kur'an-ı Kerim okunuyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, dün akşam Cumhurbaşkanlığı Külliyesi çevresinde nöbete devam eden vatandaşları ziyaret etti. Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği tarafından kurulan stantta vatandaşlara Birlik Başkanı Bülent Tunç ile birlikte kavurma ve dondurma ikram eden Çelik, vatandaşlarla sohbet etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DERENİN TAŞIYLA GÖLÜN KUŞU
DERENİN TAŞIYLA GÖLÜN KUŞU - 4 yıl Önce

Lütfen haber yaparken bu insanları hak etmedikleri şekilde şımartmayın. Kavurma birlikten, dondurma a.o.ç.'den, kameralar ve fotoğraf makineleri medyadan ama havasını atması bakandan !!! Buna deyimlerimizde "derenin taşıyla gölün kuşunu vurmak" denir..

Kendi parasıyla ikramı olmuşsa lütfen onu haber yapın ki, hep beraber alkışlayalım..

- 4 yıl Önce

Reise selam nöbete devam....

İşsizlik
İşsizlik - 4 yıl Önce

SAYIN BAKAN BIRAKIN DONDURMAYI KAVURMAYI ATIN SU VATAN HAINLERINI ALIN BİZLERI YAŞ 40 NEYI BEKLIYOSUNUZ GELEN MERZIFONA 15 TANE IŞIK BEN VEREYIM BU SADECE ILCE IDE 10 LARCA SOYLEYIM BİZE YAZIN ETMEYIN ARTIK

banner151

banner251