Küçük evde özel toplantı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker'in seçimlerin hemen ardından Bakanlıkta, genel müdürlerle toplantı yaptığı ortaya çıktı.

banner255
Küçük evde özel toplantı!
banner200

Milli Gazete'den Sadettin İnan, bugünkü yazısında eski Bakan ile ilgili bir kulis bilgisine yer verdi. Eker'in, seçimlerin hemen ardından genel müdürlerle Bakanlığın içinde bulunan 'Küçük Evde' bir araya geldiğini iddia eden İnan, şunları kaydetti:

"Yeni kurulacak hükümetin kabinesinde kimlerin yer alacağı daha konuşulmaya başlanmadan, Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker, 'Küçük Ev'de birim amirleriyle özel bir toplantı yapmış. Ne var bunda diyebilirsiniz. Ancak bu; 'Küçük Ev' Bakanlığın bir binası ve birim amirleri de Bakanlıktaki Genel Müdürler olunca ister istemez bu toplantı da ilginç hale geliyor. Hem de seçimlerin hemen ardından yani geçtiğimiz Salı günü… Veda toplantısı desek, değil. Çünkü eski bakan genel müdürlerle çoktan vedalaşmıştı. Seçim çalışmalarına verilen destekten dolayı teşekkür toplantısı desek, o da değil… Genel müdürlerin sayın Eker'in seçim çalışmasına nasıl bir destekleri olabilir ki!

Geriye bir tek ihtimal kalıyor. Anlaşılan Eker, yeni dönemde de Tarım Bakanlığından emin!"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Defol
Defol - 6 yıl Önce

Mehdi Eker

yazık bu ülkeye
yazık bu ülkeye - 6 yıl Önce

ya bu kadar yolsuzluk şaibe yazılan çizilenden sonra hala nasıl oluyor bu ülkede.

banner151

banner251