Konya Tarım Bakanlığını istiyor!

Konyalı eski Devlet Bakanı Mehmet Keçeciler, Konya'nın bir bakanı hak ettiğini, bununda Tarım Bakanlığı olduğunu söyledi.

Konya Tarım Bakanlığını istiyor!
banner200
banner217

Konya için en uygun bakanlığın Tarım Bakanlığı olduğuna söyleyen eski Bakan Mehmet Keçeciler, "Tarım bakanının bir atak yapması lazım. İstanbul'a lale gönderen Konya bütün Türkiye'ye her türlü sebzeyi meyveyi gönderebilir. Yeter ki Konya Ovası işlensin. Konya Ovası Belçika'dan, Hollanda'dan büyük ama işlenmiyor. Bir arpa, buğday yetiştirmekle olmaz. Konya'da seracılığı geliştirmek lazım. Konya'da seracılık gelişirse Türkiye'yi beslediğimiz gibi Ortadoğu'yu da besleriz. Hem Türkiye kazanır, hem Konya kazanır. Bu yüzden Konya'ya bir bakan lazım" diye konuştu.

Keçeciler, şunları söyledi:

"Bundan sonraki sistemde bakanlar daha etkili olacak. Konyalılar olarak gözümüzü açmalıyız. Konya hep beraber olursa ve tüm dernekler isterse Cumhurbaşkanımız cevapsız bırakmaz. Cumhurbaşkanımız siyasetçi bir adam. Çekirdekten yetişmiş. Yeter ki bu istek ona ulaşsın."

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah'ım ne günlere kaldık :)
Allah'ım ne günlere kaldık :) - 4 yıl Önce

He he bizim köydede mehmet abi var, o bakan olsun.Hem tarlasıda var çiçekte ekiyor :)
Arkadaşlar bakanlık yönetim işidir, tarım bakanlığını ayağa kaldıran yönetende belli.Biz çifçi kardeşlermizle bakan Çelik'i sonuna kadar destekliyoruz.Yalan yalnış haberlerle karalamaya hiç gerek yok.

Eski Bakan
Eski Bakan - 4 yıl Önce

Ya bu adam anap döneminin eski bakanı. Lafı ne zaman haber olcak kadar kıymetlenmiş ki. Laf ola beri gele. Tarımdan haberin spekülatif haberleri işte

%, 72,oy oranı
%, 72,oy oranı - 4 yıl Önce

Gap projesi sırasıyla Referandumda oy oranını artıran sırasıyla Şanlıurfa %72,şanlıurfa.hardan ovası %73,Adıyaman ovası %20,oyınu artıran Mardın ovası Sn Faruk Çelik ile Güzei. Sahi konya oy oranı ı artırdımı

Mehdiciler nerede kaldı:)
Mehdiciler nerede kaldı:) - 4 yıl Önce

Eski bakan Mehdi MKYK listesine girince Mehdiciler umudu kesti, rotayıda Konyaya mı çevirdiler hayırdır

olmasında
olmasında - 4 yıl Önce

şimdiki olmasında isterse boş kalsın...

Daha Ne istiyo bu amca :)
Daha Ne istiyo bu amca :) - 4 yıl Önce

Ya konyaya başbakan verdiler bakan yardımcısı verdiler. Daha ne istiyo bu amca. Hatta cumhurbaşkanı da kütüğünü konyaya alsın demi amcacım hahaha :))

Bende bende
Bende bende - 4 yıl Önce

O Bakanlığı bende istiyorum ama nerde.......

Tarım Bakani recep konuk
Tarım Bakani recep konuk - 4 yıl Önce

Konya yönetim kurulu başkanı recep konuğu araştırın adamın yaptığı hizmetlerin hattı hisabi yok oraya yakışan biri varsa oda recep konuk


banner151

banner251