Haberimiz üzerine ESK sayfası güncellendi

Haberimiz üzerine Et ve Süt Kurumu'nun (ESK) sayfası güncellendi.

banner255
Haberimiz üzerine ESK sayfası güncellendi
banner200

Görevden almaların ardından TİGEM ve TMO web sayfalarını güncellerken, Et ve Süt Kurumu'nun web sayfasını güncellemediği ortaya çıkmıştı.

Kurumun web sayfası güncellenmediği için de Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Kasım Piral görevden alınmasına rağmen hala görevde görünüyordu.

Dün gece saat 23.14'te yayınlanan haberimizin ardından bugün sabah kurumun web sayfası güncellendi. Sayfanın güncellenmesiyle birlikte Kasım Piral'in ismi Yönetim Kurulu üyelerinin içinden çıkarıldı.

ESK'NIN GÜNCELLENEN YÖNETİM KURULU SAYFASI

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
 Adını Yazdıracak var mı?
Adını Yazdıracak var mı? - 5 yıl Önce

Bu sayfada adı atanacaklar arasında geçenlerden bir çoğunun ismin bilinçli ve ısmarlama olarak bu web sayfasından yayımlandığını düşünüyorum.
Sayın Bakanımızın atamalarda çok hassas davranacağına ve başarılı olacağına inancım tamdır. Allah Yardımcısı olsun.

Et ithalati kisiyi yerinden ediyor
Et ithalati kisiyi yerinden ediyor - 5 yıl Önce

Kasim piral karkas et ithal edip kiymanin kilosunu 25,Tl ye kusabasinin 29 Tl.ye satilmasini rt ve sit kurumu magazalarinda sagladi.sonunda mukafat olarak gorevden alindi. Ulkemizde nedense bol.sut verilen hostaynlar besleniliyor.kombine irkin yaninda etcil damizliklar beslenilmeli.halk elinde klasik islan yerine genetiksel hizli islahlar yapilmali verimsiz hayvanlar bosuna beenmemeli.verimliler ile yeni buzagilar elde edilmeli yanancilar bunu yapmakta .bu sayade yem.asi.ilac.hormon.veteriner elektirik.mazot vs masraflar dusunce bonfile 30 Tl.sina kiyma 15 Tl sina avrupa.arjantin berezilyadaki gibi yenir besicide kar eder .Genel mudurler gorevden alinmaz.Cunku et canli hayvan ithal etmeyen borokratlar karaborsacilar.spekulatorle.icin iyi borokrattir.

ayip olmuş
ayip olmuş - 5 yıl Önce

Muhteremi neden gorevden almışlar. Alninin teriyle gelmişti. Torpili hiç sevmez.Ağir agir çikti merdivenleri.ulan lavuklar nasil gelirsen oyle gidersin bunda ne hakkiniz var

Adam gibi adam
Adam gibi adam - 5 yıl Önce

Kasım PİRAL adam gibi adamdır. Geldiği makamlara torpille değil bilgisi ile tecrübesi ile bileğinin hakkı ile gelmiştir. Tertemiz bir geçmişe sahiptir, İnşallah geleciği de aydınlık olacaktır. Ülkemizin Kasım PİRAL gibi bürokratlara çok ihtiyacı vardır. Görevden alma ile Kasım PİRAL değil ülkemiz kaybetmiştir.
Layık olduğunuz çok daha aktif görevlerde görüşmek dileklerimle yolunuz açık olsun Genel Müdürüm.

Vatanı ALLAH korusun
Vatanı ALLAH korusun - 5 yıl Önce

Anadolu'nun köhne bir köyünde doğup kendi azmi, çabası, bilgisi, becerisi ve dik duruşuyla Genel Müdürlük makamına ulaşan Kasım PİRAL'ın kısa bir zamanda görevden alınması akıl karı değildir bu görevden almaya şaşırıyorum. Gencecik insanların görevden alınarak yerlerine köhneleşmiş kişilerin getirilmesi çok manidardır. Bu vatanı ALLAH korusun.

Sizde destek olmazsanız kim olacak
Sizde destek olmazsanız kim olacak - 5 yıl Önce

Atama genelgesinin kaldırılmasını tekrar gündeminize almayı rica ediyoruz. Bugüne kadar ki destekleriniz için teşekkür ediyoruz.

banner151

banner251