Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan atılan personeller

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda görev yapan 733 personel memuriyetten el çektirildi. 672 sayılı KHK ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda memuriyetten atılan personeller belli oldu. Bu kişilere herhangi bir tebligat yapılmayacak, haklarında ayrıca özel kanun hükümlerine göre işlem tesis edilecek.

banner247
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan atılan personeller
banner200
banner217

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında, 672 sayılı KHK Olağanüstü Hal Kapsamında Kamu Personeline İlişkin Alınan Tedbirlere Dair Kanun Hükmünde Kararname yer aldı.

1 eylül 2016 tarihinde Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında 672 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan 42 bin 881 memur memuriyetten çıkarıldı. Bu kararname ile memuriyetten atılanlardan 733 kişi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görev yapan mühendis, veteriner, uzman, tekniker ve memurlar oldu.

Bu kişilere ayrıca herhangi bir tebligat yapılmayacağı, haklarında ayrıca özel kanun hükümlerine göre işlem tesis edileceği kaydedildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında görev yapmakta olup FETÖ/PDY kapsamında ihraç edilen 733 personelin isim listesi için TIKLAYIN

YORUM EKLE
YORUMLAR
İşbirlikçiler
İşbirlikçiler - 4 yıl Önce

Müdürlere ve sendikacılara hiç dokunulmamış.

- 4 yıl Önce

Arkadaşlar bu bakanlıkta son 10 yılda targel le 10.000 ve nice personel alındı.Ak parti döneminde 2012-12 den önce atanan idarecilerin yüzde 90-95 i fetöcülerin atadıkları.Ülkemizde 1300 ilçe müdürü 81 il müdürü 648 şube müdürü 243 il müdür yardımcısı var.Toplam 2272 bunlara tigem TMO çaykur diğer kurumlarla düz hesap 2500 idareci 10.000 yeni işe alınan eski personelle birlikte 30.000 kabaca.Atılan çokmu arkadaş 2500 müdürün en az yüzde ellisi 10.000 inde yüzde 25 i fetöcü ama ne hikmetse hepsi şimdi aşırı akpartili inanıyormusunuz.Canım TÜRKİYEM.

Müdürler hep temizmiş!
Müdürler hep temizmiş! - 4 yıl Önce

Eline sağlık Mustafa arkadaş. Müdürlerin yarıdan fazlası hemen, geri kalanları ise iyi bir araştırmadan sonra (suç sabitse) görevden alınmalıdır. Cematci olan müdür, toplantılara giden müdür, gazete abonesi olan müdür, personeli bu konularda zorlayan müdür, kendilerinden olmayana baskı yapan müdür, biat etmeyene iftira atan müdür, hiç bir şey olmuyormuş gibi bakan TOÇ Bir Sen yöneticileri ama gel gör hiçbiri memuriyetten atılmamış.

Allah Affetsin
Allah Affetsin - 4 yıl Önce

bu insanlar Allah'a şükretsinler. Allah ahirete bırakmadı. Hatalarını anlasınlar tevbe istiğfar etsinler. Yaşadıklarını kefaret saysınlar.. Çolukları çocukları için doğru yolu bulsunlar inşallah. Şehitlerimize dua etsinler... Tevbe etsinler... Rızkı veren Allah'tır. FETÖ ye lanet etsinler...

- 4 yıl Önce


Soru çalmak insafsızca bir hırsizliktir.torpille işe girmek haksizlik ve yanliş yolun başlangicidir.Devletine milletine silah çekmek ,tank sürmek en buyük hainlik,yedigi yemege pislemektir.Yalan söyleyerek,posta bürünerek devlete sızmak en aşağilik ahlaksizliktir(.vs.vs.vs.)AMA,kurunun yaninda yanan vatansever,sadik ,dürust,Fetöye karşı masumlara hatta onlarin çocuklarina-anasina-babasina bile acimadan,sevinen burada ya da başka yerde yorum yapan muhteremlere diyorumki merhametsiz bir kişi için Peygamberimizin söylediği hadisi hatirlatirim:,

banner248
banner151