" />

Fakıbaba: Sağlık Bakanı olarak atansaydım şaşmazdım!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Sağlık Bakanı olarak atansaydı şaşmayacağını belirterek, “Tarım Bakanı olunca 80 milyonun yükünü omuzlarımda hissettim" diye konuştu.

banner255
Fakıbaba: Sağlık Bakanı olarak atansaydım şaşmazdım!
banner200

Şanlıurfa'da TV programına katılan Fakıbaba, Faruk Çelik'ten aldığı bakanlık bayrağını daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağının altını çizdi. Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıklanan kabinede ismini yer alacağını hiç beklemediğini ifade eden Fakıbaba, şunları kayretti:

“Odamda televizyon izlerken ismim söyleyince garip bir his oldu. Sevinmedim desem, ya da çok sevindim desem yalan olur, öyle durup baktım. Danışmanım heyecanlandı ben de kendisini 'İsmail heyecanlanma' dedim. O sırada bu yükün üstesinden gelmek için dua ettim. Sağlık Bakanı olsam şaşırmazdım ama, Tarım Bakanı olunca 80 milyonun yükünü omuzlarımda hissettim. Ama ben hizmet adamıyım, geçmişte başhekimlik ve belediye başkanlığı görevlerini nasıl samimi şekilde yaptıysam, bakanlığı da aynı şekilde yapacağım" açıklamasını yaptı.

TARIMDAN HABER


YORUM EKLE
YORUMLAR
23 kişi
23 kişi - 4 yıl Önce

İlk 23 kişiye girmişsiniz bende çok şaşırdım:)vekil olup 550 ye bile girmeniz mucizeydi reis zorla aldı sizi ( tren meselesi:)

Çarede bulamadın
Çarede bulamadın - 4 yıl Önce

Çarede bulamadın ama onu ne Yapıcaz tüm Türkiye'de sebze meyve hali fiyat tabelası istiyoruz yok büyükşehirlere hal toplanacaktı yok birazda bu işlere baksan ölürsün sanki hep hayvan hep hayvan başka bir durum yok tarım girdiler yüksek mazotta vergiyi kaldır çiftçiye yada yarıya indir gübredede aynısını yap tarım zirai ilaçdada yap o zaman harbi çalışan diyelim biz sana

- İCRAAT BEKLİYORUZ BAKAN BEY
- İCRAAT BEKLİYORUZ BAKAN BEY - 4 yıl Önce

Sayın Bakan anlaşılan o ki; süslü lafları çok seviyorsun. Artık icraata başla ki, sana not verebilelim..

Sınav İlanı
Sınav İlanı - 4 yıl Önce

Sayın Bakanım tkdk sınav ilani başvuru ları tam bir komedidir . Yaptıkları başvuru sistemi işsiz kalan ve atama bekleyen ziraat mühendisleri ve veteriner hekimlerle dalga geçmektir . Başvuru sisteminin ancak son gününde doğru düzgün başvuru yapabildik ayıptır.

Artistler ve paralelciler naş
Artistler ve paralelciler naş - 4 yıl Önce

Bu kadroyla basaramazsiniz. İl ilçe müdürleri ve şube müdürlerinden kaç tanesi fetonun kayığına binmemiş? Araştırın ve temizleyin bakanım. Vekil müdürlerle bu gemi yürümez. Sendikacıları uzak tutun.

banner151

banner251