Fakıbaba’nın katıldığı programda kavga çıktı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Şanlıurfa Birecik'te katıldığı programda, kavga çıktı. Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Bakan Fakıbaba, Pınarbaşı'nı 'çok da şeyimde değil' diyerek eleştirmişti.

Fakıbaba’nın katıldığı programda kavga çıktı!
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'nın Şanlıurfa Birecik'te katıldığı programda, kavga çıktı. Ak Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı, Ak Parti'nin 24 Haziran'da yapılacak genel seçim için hazırlanan Şanlıurfa milletvekili aday listesine tepki göstermişti. Bakan Fakıbaba da Pınarbaşı'nın liste eleştirisine "Çok da şeyimde değil" diyerek karşılık vermişti.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, bugün Şanlıurfa/Birecik'te seçim çalışmaları ve TKDK projeleri açılış törenine katıldı. Tören sırasında çıkan kavgada, partisinin milletvekili aday listesini eleştiren AK Parti Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı'nın yüzüne aldığı yumruk nedeniyle burnu kırıldı. Pınarbaşı'nı yumruklayan kişinin ise daha önce Birecik/Ayran kasabası belediye başkanı Selahattin Alpay olduğu belirtildi.

Fakıbaba'nın “Çok da şeyimde değil" diyerek tepki gösterdiği Faruk Pınarbaşı'nın bugün partililer tarafından saldırıya uğraması dikkat çekti. Pınarbaşı, burnuna yapılan pansumandan sonra tekrar törene katıldı.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

Bizimde cok da şeyimizde degil. 24 haziranda görür zaten

- 3 yıl Önce

Vallahi arkadaş hele de bizim hiiiç şeyimizde değil

- 3 yıl Önce

Sayın Fakıbaba gibi bir gönül adamına neler oluyor anlamış değilim. Memur için zaten farketmez! Yüzümüze BAKAN yok.

Tapdk seker
Tapdk seker - 3 yıl Önce

Zaten hicbirseyin seyinde olmadigi en son kapatilan tutun ve alkol ile seker kurumuna yaptigin atamalardan belli.

- 3 yıl Önce

Et fiyatı diye diye bakanlığın sonuna geldiniz. Hele bi sor peronel sizin için ne düşünüyor.

Kölelik
Kölelik - 3 yıl Önce

24 hazirani dört gözle bekliyorum akp taşeron lari kaybetti

- 3 yıl Önce

Bakanlık personelini çokta tinlamadigi kesin. FAKIBABA ile hayal kırıklığı yaşadık maalesef.

banner151

banner251