Fakıbaba: Hizmet için sürekli talimat alıyorum!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba, Cumhurbaşkanı ve Başbakan'dan sürekli hizmet talimatı aldığını belirterek, “Haftada en az üç yere gidiyorum, gerekli çalışmaları yapıyorum. Yapabileceklerimiz için söz veriyoruz, yapamayacaklarımız için ise özür diliyoruz” dedi.

Fakıbaba: Hizmet için sürekli talimat alıyorum!
banner200

Fakıbaba, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile yaptıkları görüşmelerin ardından, çiftçiye ödenen tarımsal desteklemelerin tarihinde değişikliğe gittiklerini hatırlatarak,

TARIMSAL DESTEĞİN TARİHİ DEĞİŞTİ

"Tarımsal desteklemeler eskiden altıncı ve yedinci aylarda verilirdi, bu yıl şubatta verildi, seneye de aynısını yapacağız. Her gittiğim yerde çiftçi arkadaşlarım 'Allah razı olsun, biz eskiden haziranda, temmuzda bu destekleri alırken, şimdi şubat ayında alıyoruz' diyor, teşekkür ediyorlar. Allah'ın izniyle, çiftçi kardeşlerim benim ailem. Yani gıda, tarım ve hayvancılıkla uğraşan kim varsa benim ailem. Tabii 81 ilimizdeki her vatandaş benim kardeşim ama açık konuşmam gerekirse özellikle benim ailem bunlardır" dedi.

SÜREKLİ HİZMET TALİMATI ALIYORUZ

Fakıbaba, görevini en iyi şekilde sürdürmenin gayretinde olduğunu belirterek, "Bütün halkımızın emrindeyiz ve hizmetkarıyız. AK Parti'den almış olduğumuz talimat budur. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızdan sürekli hizmet talimatı alıyoruz. Haftada en az üç yere gidiyorum, gerekli çalışmaları yapıyorum. Yapabileceklerimiz için söz veriyoruz, yapamayacaklarımız için ise özür diliyoruz. İnşallah her geçen gün daha iyiye doğru gidiyoruz” dedi.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
banner151

banner251