Fakıbaba gönlünden geçen Tarım Orman Bakanını açıkladı

CNN Türk'te Hakan Çelik'in tarım ve gündemle ilgili sorularını cevaplandıran Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, gönlünden geçen Tarım ve Orman Bakanını açıkladı.

Fakıbaba gönlünden geçen Tarım Orman Bakanını açıkladı
banner282

Tarım ve Orman bakanlıklarının birleştirilmesinin çok iyi bir fikir olduğunu söyleyen Fakıbaba, “Tarım ve Orman Bakanlığı'nın birleşmesi bana göre olmazsa olmazımızdı. Bu çok iyi bir fikir. Su ile tarım, toprak bir arada gitmesi lazım. Biz Tarım Bakanlığı olarak ne diyoruz? Toprağı su ile buluşturacağız. Su başka yerde, toprak Tarım Bakanlığı'nda. Kaybedecek hiçbir saniyemiz yok" dedi.

Gönlünden geçen Tarım ve Orman Bakanını da açıklayan Fakıbaba, şunları kaydetti: “Veysel Hocam gerçekten en başarılı bakanımız arasında. Çok başarılı bu konunun gerçek uzmanı. Ben kendisine yaptığı işlerden dolayı müthiş bir saygım var. İnşallah Tarım ve Orman Bakanı olur ve aynı şeye devam eder"

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 4 yıl Önce

Tarıma tarımıcı lazım mimar kaymakam bedenci sosyolog cevreci geldı tarım ne halde gorun

- 4 yıl Önce

Bakan bey ekibini tarımın içinden seçmeli. Komisyon başkanlığı yapmış akademik kariyerli tarımın içinden gelen Sayın Prof. Dr. MEHMET BABAOĞLU yakışır. Tabi ekibi salam olursa

Git artık
Git artık - 4 yıl Önce

Soğan bakanı

Taze Kan
Taze Kan - 4 yıl Önce

Taze kan lazım. Bu da bütün merkezdeki bürokratların Ankara’dan uzaklaştırılması ve yerlerine il ve ilçe müdürlerinin atanmasıyla mümkündür. Aksi takdirde çürüme devam eder.

Tarım bakan
Tarım bakan - 4 yıl Önce

Gıda tarım bakanlığı için en uygun aday kabine dışından eski meclis gıda tarım araştırma komisyon başkanı Karaman mitletvekilı sayın recep konuk olmalı torkuyla yaptıkları ortada

- 4 yıl Önce

Bakanımızın kendine güveni yok tarım sektörünü yönetiyor

- 4 yıl Önce

BAKAN BEY söylediğine göre artık tarım ve orman bakanımız belli demektir. hayırlısı olsun. ama bazı atamalar yapıldıki fazla maaş alsın yada emekliliğe yansısın diye bu gerçekten günah ve kul hakkı yemeye girdi. fazlalık personel emekliye sevkedilmeli özel kanunla yoksa devletimiz bu yükü taşıyamaz

bu
bu - 4 yıl Önce

türkiye de herkes şark hizmeti yapıyor. polis asker doktor hakim savcı ne hikmetse anlamadım tarım bakanlığında yok böyle bir olay, doğuda hatta batıda bazı enstitülerde uzman yokluğundan bölümler kapanıyor. uzmanlar ankara istanbul izmir e toplanmış.


banner151