" />

Fakıbaba: 2023 hedeflerine odaklanacağız!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi'nin sonuçlarını değerlendirerek, "Artık 2023 hedeflerine odaklanacağız, ayrım yapmadan insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.

Fakıbaba: 2023 hedeflerine odaklanacağız!
banner200

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, seçim sonuçlarının vatana ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.Özellikle seçim sürecinde yoğun çalışma yürüten teşkilat üyelerine teşekkür eden Fakıbaba, partisine desteklerinden dolayı da Şanlıurfa halkına şükranlarını sundu.Kentteki algılara rağmen partisinin önemli bir başarı elde ettiğini anlatan Fakıbaba, halkın partisine desteği bırakmadığına, AK Parti'nin 2023 hedeflerine odaklandığına işaret etti.

Fakıbaba, "Yeni sistemin başkanı olarak Cumhurbaşkanımız Erdoğan göreve devam edecek. İttifakta 340 üzeri milletvekili var artık bundan sonra erken seçim falan yok, istikrar var. Bunun adı AK Parti istikrarıdır. İstikrarla yeni sistemle önümüzde 5 yıl var. Allah bize hayat verirse 5 yıl boyunca projelerimizi hayata geçireceğiz. Ne örgüttür ne tehdittir ne batıdır artık kendi işimize bakacağız. Artık 2023 hedeflerine odaklanacağız, ayrım yapmadan insanımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçim öncesi ne demişsek seçimden sonrada onu yapacağız." diye konuştu.

TARIMDANHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gitsen artık
Gitsen artık - 3 yıl Önce

Bi gitsen artık..git

Fakibaba
Fakibaba - 3 yıl Önce

Sayin bakanim gida kont gen muduru ve mustesarida alin birdaha gelmemek uzere gidin..

- 3 yıl Önce

istisnasız bütün bürokkratlar gitmeli

Gkg
Gkg - 3 yıl Önce

Zaten seker ve tutun alkol dairesine giderayak mustesar ve genel mudur adamlarini atadilar..

tabiki
tabiki - 3 yıl Önce

köhneleşmiş zihniyet kilitlenmiş bürokratik yapıyı kırmak gerek, bu yüzden bürokratlarda iyi ayıklama yapmak şart. kurumların çalışma kapasitesi düşmüş durumda yatış tayfası idarecinin zayıflığından dolayı çalışmamayı adet haline getirmiş. gezin bakalım kurumları doğru düzgün çalışan varmı? kolay gelsin.

HAYVAN VERİLMESİ
HAYVAN VERİLMESİ - 3 yıl Önce

TARIM KREDI KOPARETİF LERİN ÜYELERİNE HAYVAN LARIM NEZAMAN VERECEK SİNİZ SAYGILARIMLA. CAHİT YILMAZ KARS MERKEZ SUBATAN KÖYÜ

banner151

banner251