Ekip iftarda hasret giderdi

Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Mehdi Eker, Bakanlığı döneminde yakın çalışma arkadaşları ile iftarda bir araya geldi. Eker tarafından verilen iftara ise sadece Bakan Çelik tarafından görevden alınan isimlerin katılması dikkat çekti.

Ekip iftarda hasret giderdi
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda görevden alınan yakın çalışma arkadaşları ile iftarda bir araya geldi.

Seçim hükümetinin Tarım Bakanı ve Mehdi Eker döneminin Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, eski Müsteşar Vedat Mirmahmutoğlulları, üst düzey bürokrat Erdal Celal Sumaytaoğlu ve Bakanın yeğeni Faruk Sümer başta olmak üzere iftara, Bakan Faruk Çelik döneminde görevden alınan isimler tam kadro olarak katıldı.

Bitkisel Üretim eski Genel Müdürü Mevlüt Gümüş, Tarım Reformu eski Genel Müdürü Gürsel Küsek, TAGEM eski Genel Müdürü Masum Burak, TİGEM eski Genel Müdürü Mehmet Halis Bilden, Et ve Süt Kurumu eski Genel Müdürü Kasım Piral başta olmak birçok genel müdür yardımcısı ve daire başkanı Eker tarafından verilen iftarda bir araya geldi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 12:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehdi Ordusunun başkomutanıydı
Mehdi Ordusunun başkomutanıydı - 5 yıl Önce

Mehdi Eker'in in hemen yanıbaşında Nizamettin Ekinci olmalıydı. Mehdi Eker sayesinde zirveye çıktı ama şimdi koltuğu korumak için Mehdi Beye sallıyor diyorlar. Sayın Faruk Çelik Bakanım inşallah olup bitenin farkındasınızdır!! Nizamettin Bey sizin arkanızdan neler söyleyecek bakalım!! bekleyip görelim.

- 5 yıl Önce

hala niye mehdi ekerin haberleri yapılıyo anlamış değilim..tamam,geldi geçti bitti gitti,...bu adam niye hergün tarım bakanlığının haberlerinde temcid pilavı gibi önümüze çıkıyo ? bize ne kardeşim kendi tayfasıyla yaptığı iftardan...

bak hele
bak hele - 5 yıl Önce

bu arkadaşlar bizden daha zeki olmalılar ki bakanlıktaki bütün koltuklara oturdular. ancaaaak bu sözde yetenekli arkadaşlarımızın döneminde milletin sofrasına et girmez oldu, ülke dışardan saman bile ithal etti. ben sınavla bileğimin gücü ile ilçe müdürü olayım, beyler alçak torpilleri sayesinde en tepedeki makamlarda gereksiz yere kıç büyütsünler, HAKKIMIZI helal etmiyoruz.

Vefa mı?
Vefa mı? - 5 yıl Önce

Göreve getirip te henüz görevden alınmayan bürokratları neden katılmamış? Nerde vefaları? Katılan çok kıymetli bürokratlarından bazıları Faruk Bey göreve gelince eski bakanlarını ziyaret dahi etmiyorlardı. Şimdi kader birliği yapmışlar. Vefa mı? Menfaat mi? Neyse Tarim çok şükür rahatladı.

Yemek değil, selam verilmez
Yemek değil, selam verilmez - 5 yıl Önce

Mehdi Eker yemek verir bunda abes bir durum yok. Katılımcılar sadece görevden alınanlar olunca dikkat çekici olmuş. Şu an halen müsteşar yardımcısı, genel müdür ve genel müdür yardımcısı olan bürokratları neden yok? Ayrıca görevden alınana kadar Mehdi Bey'e sırtını dönenlere yemek değil, selam bile verilmez.

Halissiz Günler
Halissiz Günler - 5 yıl Önce

Halissiz günlerden Tigem çok memnun da kendisi Tigem ve sevdiklerinden ayrı geçirdiği günlerden memnun mu:) genel müdürlük bitti, sevgi, zoraki saygıda bitti değilmi:) menfaat olmadan kim durur ki yanında:( gün geçtikçe kurumun üzerinde Nasıl bir yükmüş daha iyi anlaşılıyor. İnsanlar, sevdikleri haricindekiler çok Mutlu. Kendi için zor bir durum, hayat işte geliiiiiip geçiyor. Lüküs hayatlar da bir gün bitiyor. Devlerin imkanlarıyla ağalığında bir sonu var. Kurum artık hakettiği iyi yerlere gelecek. Yalan dolanla değil, dürüstlükle çok çalışılarak. Dinleyen, aşağılamayan, kibar, kendini bilen bir genel müdürle. Çok çalışkan, dürüst, adam gibi adam bakanla.

halisane duygular
halisane duygular - 5 yıl Önce

ya gördün mü tigem i kurtaran adam. etrafında 10 garson olmayınca özel aşcı diyarbakır tava yapmayınca ciftlikdeki özel dinlenme yemek odan olmayınca olmuyor demi? masaya bak darmadağın bardaklar alınmamış örtü ütüsüz sandalyeler sıradan mekan dar. hey gidi günler hey. hey gidi ağam hey. hayat işte.

- 5 yıl Önce

allah allah iftarınıza polatlıdan özel sebze ceylanpınardan özel fıstık yoğurt...... gelmedimi. yoksa gözlünün müdürü size cağ kebabı yapmadımı nasıl iftarmış bu yada biri sponsormu oldu yoksa


banner151

banner251