Eker, ikici kez vedalaştı!

Yeni kabinenin açıklanmasının ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleşti. Yeni kabinenin Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı. Törene eski Tarım Bakanı Mehdi Eker de katıldı ve bakanlık personeli ile bir kez daha vedalaştı.

Eker, ikici kez vedalaştı!
banner200
banner217

Başbakan Davutoğlu'nun yeni kabineyi açıklamasının ardından Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda devir teslim töreni gerçekleşti. 64'üncü Hükümette Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na getirilen eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, görevini Kutbettin Arzu'dan devraldı.

ÇİÇEĞİ EKER VERDİ

Törene eski Tarım Bakanı Mehdi Eker de katıldı. 3 ay önce aynı salonda bakanlık personeli ile vedalaşan ve görevini devreden Eker, tekrar veda konuşması yaparak personelle bir kez daha vedalaştı. Konuşmasında yaptığı faaliyetleri anlatan Eker, devir teslim törenlerinde rutin olarak gerçekleşen çiçek takdiminde de kendisi yer aldı ve çiçeği yeni Bakan Çelik'e kendisi verdi. Yeni Bakan Çelik ise vakit kaybetmeden çalışmalara başlayacağını ifade etti.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 00:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kalemci
Kalemci - 5 yıl Önce

adama oturmuş koltuktan ayrı kalmak

- 5 yıl Önce

işallah faruk çelik ekerden daha iyi anlıyordur tarımdan
daha çok tekniker alımı yapar hadi hayırlısı

 GİT GİT GİT VEDAYA DA GEREK YOK
GİT GİT GİT VEDAYA DA GEREK YOK - 5 yıl Önce

BU NE SEVDADIR. BİR TÜRLÜ GİTMEK BİLMEDİ . HALEN GERİ GELECEĞİNİ DÜŞÜNMÜŞ OLMALI Kİ BİR TÜRLÜ AYRILMIYOR... K.ARZU YA ACIYORUM YARANMAK İÇİN 3 AY EVVEL "BİZ EMANETİ ALIYORUZ TEKRAR GERİ VERECEĞİZ" DEMİŞTİ..NE YAZIK Kİ 10 YILLIK EKER VE EKİBİNİN SALTANATI BİTTİ. ALLAH CUMHURBAŞKANIMIZDAN VE BAŞBAKANDAN RAZI OLSUN..

adaletsiz mehdi
adaletsiz mehdi - 5 yıl Önce

Açık-somut herkesin bildiği haksızliklar-adaletsizlikleri yaparken mideniz hic bulanmadimi bakan?Zengin olabilirsin lakin ahiretini kaybettin.kul hakki omuzlarindan yikacak seni.oyumuzu aldin bize zulmettin.basit memur tayinlerini bile pis işlere bulaştirdin.nizamettin nasil yatacak oldügunde.

akp içine sızmış adaletsizler:-)
akp içine sızmış adaletsizler:-) - 5 yıl Önce

Kendi şirketiniz olsa ey mehdi! Ey nizamettin! Peşkeş cekermisiniz torpil yaparmisiniz?devletin mali ,makamı ile etrafiniza patronluk yaptiniz.bunun maddi karşılığını kat-kat aldiniz.ahirette de ateşile alacaksiniz.gercekten inançlı iseniz.çünkü inanan insan haram yemez. Yalan söylemez.bir türlü koltuğu bırakamıyorsun. Yapacak çok zulülerin vardı. Başbakanimiz cumhurbaşkanimiz çok geç farketti.yeni bakanim bu zalimlere karşı emir verin incelensin.tayin durdurma kalksin.selam ve dualar....

Mehdi ve Nizamettin
Mehdi ve Nizamettin - 5 yıl Önce

Mehdi, Nizamettin, hemşolar, bunların getirdiği irili ufaklı ne kadar müdür varsa hepsini Allah'a havale ediyorum. Allah senden razı olsun Faruk Çelik bakanım.

banner151

banner251