Bolu Tarım İl Müdürü görevden mi alındı?

Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş'ın görevden alındığı iddia edildi.

Bolu Tarım İl Müdürü görevden mi alındı?
banner200

Tarım bürokrasisinde beklenilen değişiklik başladı. Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş'ın görevden alındığı iddia edildi. Bölgede çıkan haberlerde farklı bilgiler ortaya atılırken, Taş'ın Ankara'da başka bir göreve atandığı öne sürüldü.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aksiyon başladi
Aksiyon başladi - 4 yıl Önce

Faruk Çelik ismail taş i istanbul il müdürü yapmak için çok uğraştı ama reis kabul etmedi eğer haber doğru ise agustos bitmeden faruk çelik in ekibi hep gidici demekki

- 4 yıl Önce

F Çeliğin ekibi o kadar başarılı oldu ki sn Çeliğin uzun bir tatile çıkmasını sağladılar. Hepsi tatile çıkmalıdır.

Temizleyin bunları
Temizleyin bunları - 4 yıl Önce

Faruk Çelik tarafından atanan tüm bürokratlar liyakaten atanmadı. Geldikleri yerleri hep geri götürdüler. Bu ekip bir an önce temizlenmeli.

Hııııı
Hııııı - 4 yıl Önce

Yav he he sait yüksel ...sür eşeği Niğde'ye.

Başkan kim olacak
Başkan kim olacak - 4 yıl Önce

Ya vallahi deniz oruç olursa of, of, of, anam of, bu adam TKDK nin presedurlerini yazan ekipten, ve gelirse bir çok kişinin geçmiş pisliklerini çıkarıp defterlerini durer, başta onu geri gönderen ekibin. Düşmez kalkmaz bir Allah. Bir bakmışsınız hiç umulmadık bir adam olur. Şimdiki bu ekibin yığınla geçmişi kirli ve aldıkları kararlar geriye dönük incelenmeli. Ve soruşturma açılmalı. Cezası verilmeli. Ama kurum artık eski elit özelliğinden çok şaibeli işlerin döndüğü hale getirdi bu yönetim. Adam kayırma,proje ayarlama, referanscilik, personele mobbing, işten atma, sürme, özlük haklarına müdahale, presedurlerini tam bilmeme, carpik yonetim. Cokbaslilik, birsurü iddia var.

Dokunun artık
Dokunun artık - 4 yıl Önce

Fetöcü olmayan müdür oranı nedir? Fetöcü müdürler ve sendikacılar için işlem yapıldımı? Kaç müdür yada sendikacı görevden alındı? Fetöcü şube müdürü, md yardımcısı, fetocu md yardımcısı il müdürü olmak istiyor. Durum budur. Fetöcüleri koruyanlar sayın Cumhurbaşkanımızı bilerek zor durumda bırakıyor.

Başkan
Başkan - 4 yıl Önce

TKDK başkanlığına Sait Yükselin atanacagı dogru ise insanlar cok memnun olurlar. en azından kurumu biliyor ve tanıyor.

görev
görev - 4 yıl Önce

Bütün müdürlerin ve yardımcılarının değişmeli,değişim yapılırken yaptığı işler araştırılmalıdır.


banner151

banner251