Bakanlık’ta kim nereye atandı?

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na ilişkin atama kararları bugünkü Resmi Gazete'de yayınlandı.

banner255
Bakanlık’ta kim nereye atandı?
banner200

Buna göre Ankara, Kütahya ve Gaziantep İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine yeni isimler atanırken, Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına da yeni görevlendirme yapıldı. Yapılan yeterlilik sınavında başarı gösteren 4 isim de kadrolu müfettişliklere atandı.

Bugünkü Resmi Gazete'de yayınlanan atama kararlarına göre; Kütahya İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Ender Muhammed Gümüş, Gaziantep İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ise Mehmet Karayılan atandı.

Ankara İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Temel ise Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcılığına getirildi. Muhsin Temel'den boşalan Ankara İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü görevine ise Bitlis İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Korkmaz getirildi.

Yapılan yeterlik sınavında başarı gösteren, Mehmet Erdoğan, Emre Karakuş, Kayhan Özata ve Burcu Avcı da 5'inci derece kadrolu Müfettişliklere atandılar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇOK YANLIŞ BİR ATAMA..
ÇOK YANLIŞ BİR ATAMA.. - 6 yıl Önce

BİTKİSEL ÜRETİM GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA VETERİNER HEKİM MUHSİN TEMEL'İN ATANMASI ÇOK YANLIŞ BİR ATAMADIR. BİR VETERİNER, BİTKİSEN ÜRÜN VE ÜRETİMİNDEN NE ANLAR. TARIMIN DURUMUNU, NEREYE GİTTİĞİNİ, NE HALDE OLDUĞUNU VARIN SİZ DÜŞÜNÜN. BASKETCİDEN FUTBOLCU OLMAZ. ALLAH ÇİFTÇİLERİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN..

- 6 yıl Önce

Il muduru oluyorda sube mudurumu olmayacsk

Ali
Ali - 6 yıl Önce

Abdullah kardeşim bu ülkede akp neyi dogru yapıyor başınıza taş yağacak Allah korusun bu bişey degil umudum veterinerler devlet hastanelerin baş hekimi olmasın kardeşim ben urfadayım burda DEDAŞ diye Başımızda bi bela var bu DEDAŞ bakanlar kurulu kararıyla desteklememize el koymuş hangi kanun hangi vicdan elverir buna çocuklarımıza bayramlık alacak para yoktu cebimizde onlara görede Mercedes Çerez parası geçmişte AKP'ye oy vermiş biri olarak utanıyorum kendimden ellerim kırılsaydı hiç bi partili degilim ama atatürkçüyüm Atatürk'ün Türkiye'sine bakın ne hale getirdiler mazot 4lira olmuş gübre 1700 olmuş nerde kaldı köylünün efendiliği yazık Güneydoğu'daki çiftçi perişan esnaf perişan urfada suryelilerden dolayı adım dışarı atamıyoruz yazık günah bu ülkeye

banner151

banner251