Bakan Fakıbaba: 2018 tarım ve hayvancılık yılı olacak!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, 2018 yılının sonunda tarım ve hayvancılığı çok iyi bir noktaya geleceğini kaydetti.

banner247
Bakan Fakıbaba: 2018 tarım ve hayvancılık yılı olacak!
banner200
banner217

Bakan Fakıbaba, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen küçükbaş hayvan hibe dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, gençlere ve kadınlara çok önem verdiklerini, birlikte başaramayacakları hiçbir zorluğun olmadığını söyledi.

2018'in gıda ve hayvancılık yılı olacağını vurgulayan Fakıbaba, "Başarmanın tek yolu düşünmek ve hayal etmektir. Hayal etmeyen adam başarılı olamaz. 2018 yılının sonunda tarım ve hayvancılığın çok daha ilerilere geleceğine yürekten inanıyorum çünkü hayal ediyorum. Bu bağlamda çok çalışacağız. Hep beraber el ele vereceğiz. Çiftçi kardeşlerimi yürekten kutluyorum. Bizim bu desteklerimiz Allah'ın izniyle özellikle gençlere ve kadınlara 2018'de de devam edecek. Hem tarımda hem de hayvancılıkta. Tarım ve hayvancılık hakikaten bir hobi."

Fakıbaba, tarım ve hayvancılıkla uğraşanları yürekten kutladığını belirterek, "Bunlar mükemmel insanlar. Ben iyi ki Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı olmuşum. Çünkü hayvanları ve üreten insanları seviyorum. Gıda olmadığı zaman yaşanılmadığını biliyorum. İnşallah üreticilerimizle el ele vererek çok güzel şeylere imza atacağız. Bu projelerde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Törende, 27 çiftçiye 999 küçükbaş hayvan hibe edildi.

TARIMDAN HABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
- 3 yıl Önce

ATADIĞINIZ KAYMAKAMLAMI OLACAK SAYIN BAKAN KAYMAKAMI VALİ YAPACAĞINA TARIMA GENEL MÜDÜR ATIYORSUN ONDAN SONRA DA TARIM YERLERDE GÜLDÜRME

- 3 yıl Önce

Yavv he he

- 3 yıl Önce

Tagemde degisim yapin,gercekten tarimdan anlayanlari getirin.Magduriyetler yaratiliyor,devleti degil kendine calisan insanlarla dolu tum kurumlar.Halkinda sabri bir yere kadar,insanlarin surekli damarina basilirsa 2019 sizin icin kayiplar yili olur.Secimi kaybedersiniz,sizi destekleyen halka sahip cikin ve degisim yapin.Iyi olmasini istiyorsaniz ise kotuleri temizlemekle baslayin.Insanlar devletin imkanlarini kullanarak kendine degil devlete calismalidir.Acin gozunuzu artik,bir daha kandirildik derseniz devlete olan guveni sarsarsiniz.Durum ciddidir.Onlem alin.

MERAK
MERAK - 3 yıl Önce

Kaymakam Genel Müdürle mı? TAGEM'i mahveden kadro ile mi çağ atlayacaksınız sayın bakan. Güldürmeyin.

kim
kim - 3 yıl Önce

Audilere binen, tasarruf tedbirlerine uymayan bir bürokrat neden görevine devam ediyor.

tmo
tmo - 3 yıl Önce

Sayin bakan tmo genel muduru kuculuyorum diyo ajans ekip kapatiyo sen tarimda buyuyecegiz diyosan tarim kurumu niye kuculup kapaniyo

sitem
sitem - 3 yıl Önce

taşeron bizleri bu kuruma sokan değerli büyüklerim ellerinizden öperim ama bu muhabbet bitmiştir her gelen yeni genel müdür bizi tanıma süresi uzun oluyor bizler kadro bekliyoruz sayın genel müdürüm elimizden tutun bizimde bizde bu bayrağın algtında yaşıyan kardeş evlatlarınzız

banner248
banner151