Bakan Eker personeli ile vedalaştı!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ve Bakan yardımcılığında görev yapan personeli ile vedalaştı.

banner255
Bakan Eker personeli ile vedalaştı!
banner200

Eker, çalışmalarına sağladığı katkılardan dolayı Bakanlık Özel Kalem Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği ve Bakan yardımcılığında görev yapan personeli 'Başarı Belgesi' ile ödüllendirdi. Söz konusu birimlerin amirleri, danışmanlar ile bu birimlerde çalışan tüm personele makamında ayrı ayrı belgelerini vererek fotoğraf çektiren Eker, personelin yaklaşan Ramazan Bayramlarını da kutladı. Eker, daha sonra bakanlık binası önünde toplu fotoğraf çektirdi.

TARIMDANHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2019, 00:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çok şükür
Çok şükür - 6 yıl Önce

İnşalllah bir daha böyle bakanlar bir daha gelmez.Zıraat mühendisleri Veterinerhekimler gıda mühendisleri su ürünleri mühendisleri Balıkçılıkteknolojisi mühendisleri teknikerler tüm camiamız,çok şükür kurtulduk.Bizi işsiz bırakan bakanın gidişi bizi çoook mutlu etmiştir.

Targel
Targel - 6 yıl Önce

10bin personelin ahını aldın.. Umarim 2 yakan hiç biryerde hiçbir zaman bir araya gelmez.. Hayata küstürdün bizi.. 5 kuruşluk adamlarin maskarası yaptın.. Allah seni nasıl biliyosa öyle yapsın..

TAR-GEL
TAR-GEL - 6 yıl Önce

Dairede ki gecici personel bile bizimle alay ediyor Targelci diye. Rahat uyku yüzü görmezsin inşallah bu aziz mübarek günlerin hatrina

- 6 yıl Önce

Gelen gideni aratır.....50 KPSS puanıyla atanıp kadrolu olurken tsrfelin şartını bilerek terçih etmedinizmi pişman olanı bakanlık silah zoruyla tutmuyor. Dünkü KPSS Sınavına giren tüm arkadaşları Okullarının önünde görmeliydiniz...

- 6 yıl Önce

Gelen gideni aratmasa bari

TARGEL
TARGEL - 6 yıl Önce

Hepimizin ahını aldın, işçilerin , diğer karaktersiz meslektaşlarımızın, egolarını tatmin eden müdürlerin maskarası yaptın bizi. Allah seni şu güzel günlerin hatrına nasıl biliyorsa öyle etsin.

Hayırlısı Olsun
Hayırlısı Olsun - 6 yıl Önce

Şu isimsiz çakal için yorum yazma gereğini hissettim. Meraklanma sizin bize yaptığınız mikroplukları biz size yapmayacaz söz fazla tedirgin olmana gerek yok, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı gurur duy.
arız.Bizi izlemeye devam et

Haram olsun
Haram olsun - 6 yıl Önce

Inşallah bir daha bakan olmazsınız çiftçiyi ekmege Muhtaç ettiniz Mehdi Eker benim hakkım size haram oldun çiftçiyi mafettiniz bizi dedaşa ezdirdiniz desteklememize bloke koydunuz bizi perişan ettiniz bayram geliyor çocuklarımıza bayramlık alacak paramız yok dedaşa Babalık ettiniz ben çiftçi olarak Hakkımı size haram eyorum dünüşünüz olmaz inşallah

banner151

banner251