Bakan Çelik üreticilerin sorunlarını dinlemeye devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda üreticilerin sorunlarını doğrudan dinlemek amacıyla telefonla görüşme uygulaması başlatan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, yarın su ürünleri üreticilerinin aramalarına cevap verecek.

Bakan Çelik üreticilerin sorunlarını dinlemeye devam ediyor
banner282

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Faruk Çelik, “Su ürünleri sektörümüzün sorunlarını ve taleplerini, yarın saat 14.00 ile 15.00 arasında 0 530 104 37 80 nolu hattan dinleyeceğim" dedi.

Daha önce çeltik üreticileri ile hayvan yetiştiricilerinin sorunlarını dinleyen Çelik, bazı sorun alanlarına anında müdahale ederken, bazı üreticileri de Bakanlığa davet ederek sorunlarını yüz yüze dinlemeyi tercih ediyor.

Telefonla görüşme uygulamasının aralıklarla devam edeceğini ifade eden Çelik, görüşülecek konunun yanında, tarih ve saatini twitter hesabından her defasında önceden duyuruyor.

Bakan Çelik telefonla görüşme uygulamasını başlatırken twitter hesabından şu açıklamada bulunmuştu: “Çeşitli vesilelerle her gün yüzlerce üreticimizin sorun ve önerilerine muhatap oluyoruz. Bazıları bizzat görüşmeyi arzu ediyor…. Bakanlığımızla ilgili konularda doğrudan cevap vermek amacıyla vaktimiz elverdiği ölçüde yeni bir uygulama başlatmaya karar verdik. Haftada en az bir defa, belirli bir saat aralığında “0530 104 37 80" nolu hatta yapılacak aramalara şahsen cevap vereceğim…. Bu uygulamamız aralıklarla devam edeceğinden, her defasında, konuşacağımız konunun yanında, aranacak gün ve saati önceden buradan duyuracağım. Maksadımız, el birliği içinde sorunlara birlikte çözümler üretmek ve vefakâr üreticilerimizle hasbihal etmektir."

YORUM EKLE