Ali Koyuncu istifa etti!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in en yakınındaki isimlerden olan Ali Koyuncu istifa etti. Ali Koyuncu'nun istifası kulislere bomba gibi düştü. İstifanın Tarım Bakanlığı'nda revizyon beklentilerinin olduğu bir dönemde yaşanması dikkat çekti.

Ali Koyuncu istifa etti!
banner200
banner217

ÖZEL HABER

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında istifa şoku. Bakanlık müşaviri ve Bakan Çelik'in baş danışmanı Ali Koyuncu istifa etti. Ali Koyuncu'nun istifası kulislere bomba gibi düştü. İstifanın Tarım Bakanlığı'nda revizyon beklentilerinin olduğu bir dönemde yaşanması dikkat çekti.

Ali Koyuncu'nun ismi Bakanlıkta bir süredir tartışmalı hale gelmişti. CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal'ın bir süre önce Meclis gündemine taşıdığı besilik ithalatındaki iddialarla ilgili olarak Ali Koyuncu'nun ismi ön plana çıkmıştı.

banner207
YORUM EKLE
YORUMLAR
TKDK
TKDK - 4 yıl Önce

Sayın vekil Ahmet Antalyalı hakkındaki sansasyonel iddiaları gündeme almıştı ne oldu. Hic, bu adamı bakan bey sanırım unuttu. Bence bakanlıkta öncelik getirilmesi gereken konu TKDK kimlerin elinde ve geçmişte kurumu yönetenlerin soruşturma dosyalarını neden kapattığı olmalıdır. Bu konu hassasiyet gerektiriyor bir çok kripto yönetiyor çünkü TKDK yı.

yorum
yorum - 4 yıl Önce

M.kemalpasa ormankadili bu vekildi 500 kusurlu meraya atil dye rapor tutturup satilmasina sebep oldu kendi alacakti ama koyluden tepki alinca alamadi bu

Gitmesi gerekenler
Gitmesi gerekenler - 4 yıl Önce

Vallahi bir ayar tutturamadılar ..gitmesi gerekenler kaldı kalması gerekenler gitti ...ilginç

tkdk
tkdk - 4 yıl Önce

ahmet antalyali 50 milyon euroyu abye iade eti bu vatana ihanet degilde ne yatirimcilardan egosunu tatmin etmek adina bu parayi kesip abye geri gundermesi...

Ali bey
Ali bey - 4 yıl Önce

Vekilligi doneminde tarımın yasası yoktu. O dönemde tarim ile alakali pek cok yasada imzasi var.Bursa da pek çok koye kapalı sistem şu sistemi başta olmak üzere çok hayırlı işleri olmuştur. Kendisine bu güne kadar yaptığı ve eminim bundan sonrada yapacağı Hizmetler için teşekkür ederiz..

banner151

banner251