Massy Ferguson tarla günleri başlıyor

Massey Ferguson ülke genelinde 13 ayrı noktada gerçekleştireceği tarla gösterileri ile çiftçilere traktörleri tarlada test etmeleri için fırsat sunuyor.

Massy Ferguson tarla günleri başlıyor
banner200

AGCO'nun dünyaca ünlü markası Massey Ferguson, yeni MF 4700 Global Serileri de dahil olmak üzere, önde gelen traktörlerini 29 Ağustos - 3 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek bir tanıtım turuyla vitrine çıkarıyor. Tura katılacak traktörler 50-75 BG arası MF 2600 serisi, 110-130 BG arası MF 5600 serisi, 120-160 BG arası MF 6600 serisi ile yakın zamanda piyasaya sürülen 85-95 BG arası MF 4700 serisine ait.

Traktör sanayi Türkiye'de toplam satışının yüzde 90'ını 100 hp altı grupla yapıyor. Heyecanla beklenen 85 BG MF 4708 ile 95 BG MF 4709 Şubat 2015'te Antalya'da düzenlenen Massey Ferguson Yıllık Bayi Toplantısı'nda tanıtılmış ve halk lansmanı ise Konya Tarım Fuarında gerçekleştirilmişti. Afyonkarahisar, Aksaray, Amasya, Balıkesir, Çanakkale, Çorum, Denizli, Gaziantep, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Mensin ve Sivas'ta yapılacak Tarla Günleri programı sayesinde pek çok çiftçi tarım camiasında büyük heyecan yaratan bu yenilikçi traktörleri ilk kez tecrübe etme şansı yakalayacak.


AGCO Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Aşçı Özel, Massey Ferguson Tarla Günleri ile ilgili olarak şunları kaydetti: "Türkiye, Massey Ferguson için kilit öneme sahip ülke; markanın Avrupa-Afrika-Ortadoğu bölgesindeki en büyük satış pazarını temsil ediyor. Şu anda parkta kullanılan her üç traktörün birinden fazlası Massey Ferguson markasına ait.

Traktör seçerken karar vermenin en sağlıklı yolu araçları arazide görmek, test sürüşü yapmak ve teknik uzmanlarla enine boyuna tartışabilmektir. Massey Ferguson tanıtım turu bunların tümünü, hatta ötesini sunacak. Çiftçilerimiz Kuzeyde Amasya'dan güneyde Gaziantep'e kadar 13 şehri kapsayan 7.000 kilometrelik tanıtım turu sırasında direksiyon başına geçerek Massey Ferguson'un sade ve güvenilir teknolojisinin önemli avantajlarını kendileri tecrübe edecekler. Ayrıca, öğle yemeği ve eğlenceli aktivitelere ilaveten iş ortaklarımız TEB, Lassa, EAS, Atlantis Mühendislik Sulama Sistemleri ve Maschio Gaspardo'dan temsilcilerle sohbet etme fırsatı bulacaklar. Çiftçilerimizi tanıtım turumuz kapsamında ağırlamayı, ünlü ve saygın markamızın en yeni ürünlerini tanıtmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

Massey Ferguson tanıtım turu takvimi:

(Tüm etkinlikler 10.00 - 17.00 saatleri arasındadır)

29 Ağustos Amasya

31 Ağustos Çorum

2 Eylül Kırşehir

3 Eylül Kayseri

5 Eylül Karaman

7 Eylül Mersin

9 Eylül Afyonkarahisar

11 Eylül Denizli

14 Eylül Balıkesir

16 Eylül Çanakkale

3 Ekim Sivas

5 Ekim Gaziantep

7 Ekim Aksaray

YORUM EKLE
YORUMLAR
biz nasil katilacagiz
biz nasil katilacagiz - 6 yıl Önce

Ben Ankara polatlıda ciftciyim bu etkinliğe biz nasıl katılacağız polatlidada düzenlerseniz seviniriz

- 6 yıl Önce

Kırıkkalede yokmu bizler hep mf kullanıcısıyız

Eskişehir
Eskişehir - 6 yıl Önce

Eskişehir'de niye yapilmiyor eskisehirin çiftçinin% 60masey kullaniyor eskisehirede istiyoruz

- 6 yıl Önce

Biz Polatlı cifcisiyiz bizim için de bi etkinlik yapsaniz seviniriz

afyon
afyon - 6 yıl Önce

Afyonkarahisar da nerde olacak yer neresi

massey
massey - 6 yıl Önce

İzmir de yada 9 aralık Aydın da görmek isteriz.

banner151

banner251